У військкоматі Львівщини скаржаться на ухилянтів: скільки повісток “припадають пилом” (Відео)

logo
148302_u_vijskkomati_lvivwini_skarzhatsja_na_uhi.jpeg


У військовому комісаріаті Львівщини заявили, що близько 15 тис. призовників ухиляються від обов’язкової військової служби, передає “5 канал”. Чоловікам, які б мали відслужити, вже не перший рік не можуть вручити повістки. Самі призовники до військкомату не приходять, а в оселях, де прописані – їх застати неможливо.

За темою

Напередодні ввечері комісари вкотре пройшлися місцями проживання ухилянтів. Під час рейду вручити повістку нікому не вдалося. Десь не відчиняли двері, а десь до військових виходили батьки які ніби то не знають де їхні діти.

“Зі слів їхніх батьків, вони знаходяться за кордоном, навіть кажуть, що не знають де находиться їх дитина. На жаль, ці діти є у Львові, вони нормально ходять по кабаках, нормально відпочивають, коли інші повинні за них служити. Чому хтось має бути мудріший, а хтось, вибачте за слово, дурніший?”, – обурюється керівник військового комісаріату Львівщини Олександр Тіщенко.

У ніч проти суботи, 4 листопада, у середмісті Львова вже влаштовували облаву на ухилянтів, приїжджали до нічних клубів. Тоді повістки вручили 12 молодикам. Осінній призов у Львові триватиме до кінця листопада , у комісаріаті кажуть, що хоч і є ухилянти – з призовом справляються.

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею:

Характер, сила та відвага – образ українського захисника


А поділитися?