У військовій частині на Львівщині організували торгівлю боєприпасами (фото)

logo
153767_u_vijskovij_chastini_na_lvivwini_organizu.jpeg


Новини, 29.11.2017

29.11.2017, 13:12

боеприпасы, военная часть, торговляОфіцери військової прокуратури Львівського гарнізону накрили мережу торгівлі зброєю, яка була організована в однієї з частин Львівської області. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону.

Як розповів військовий прокурор сил АТО Олег Сенюк, 28 листопада було викрито на збуті бойових припасів 22-річного військовослужбовця, який за 17,5 тис. грн.. продав 10 гранат РГД-5 та 5 гранат Ф1. “Торговця” вже затримано в порядку ст. 208 КПК України, а кошти, виручені з незаконної реалізації, вилучено під час проведення огляду місця події в повному обсязі.

“До речі, у цей же час досліджуємо питання про походження вказаних боєприпасів”, – додав військовий прокурор.

Офицеры военной прокуратуры Львовского гарнизона накрыли сеть торговли оружием, которая была организована в одной из частей Львовской области. Об этом сообщает пресс-служба военной прокуратуры Западного региона.

Как рассказал военный прокурор сил АТО Олег Сенюк, 28 ноября был уличен в сбыте боеприпасов 22-летний военнослужащий, который за 17,5 тыс. грн. продал 10 гранат РГД-5 и 5 гранат Ф1. “Торговца” уже задержали в порядке ст. 208 УПК Украины, а средства, вырученные от незаконной реализации, изъяты во время проведения осмотра места происшествия в полном объеме.

“Кстати, в это же время изучаем вопрос о происхождении указанных боеприпасов”, – добавил военный прокурор.

Соцсети

Погода


А поділитися?



Вам має сподобатись...