У Винниках підприємців узяли під охорону

logo
149855_u_vinnikah_pidpriemciv_uzjali_pid_ohoronu.jpeg


13.11.2017, 15:12

полиция охраны, ВинникиВинники та сусідні населенні пункти відтепер під наглядом поліції охорони. Про це повідомляє прес-служба поліції охорони у Львівській області.

Управління поліції охорони у Львівській області приймає під охорону усі об’єкти підприємницької діяльності (магазини, заклади громадського харчування, побуту тощо) з метою безпеки персоналу, відвідувачів та забезпечення охорони майна у місті Винники. Там вже працює наряд групи реагування.

За даними прес-служби, співробітники поліції охорони займаються не тільки охороною своїх об’єктів, а й надають практичну допомогу іншим підрозділам Національної поліції України. Групами реагування за повідомленнями чергових частин Львівської області в середньому за добу здійснюється до 10 виїздів на місце вчинення протиправних дій. Наряди діють в єдиній дислокації  з ГУНП України у Львівській області, приймають участь у пошуку викраденого автотранспорту та виставляються по відпрацюванню оперативних планів, реагують на повідомлення громадян про злочини. На рахунку поліцейських охорони попередження хуліганств, грабежів, розбоїв, тощо.

Винники и соседние населенные пункты отныне под надзором полиции охраны. Об этом сообщает пресс-служба полиции охраны в Львовской области.

Управление полиции охраны в Львовской области принимает под охрану все объекты предпринимательской деятельности (магазины, заведения общественного питания, быта и т.д.) в целях безопасности персонала, посетителей и обеспечения охраны имущества в городе Винники. Там уже работает наряд группы реагирования.

По данным пресс-службы, сотрудники полиции охраны занимаются не только охраной своих объектов, но и оказывают практическую помощь другим подразделениям Национальной полиции Украины. Группами реагирования по сообщениям дежурных частей Львовской области в среднем за сутки осуществляется до 10 выездов на место совершения противоправных действий. Наряды действуют в единой дислокации с ГУНП Украины в Львовской области, принимают участие в поиске похищенного автотранспорта и выставляются по отработке оперативных планов, реагируют на сообщения граждан о преступлениях. На счету полицейских охраны предупреждения хулиганства, грабежей, разбоев и тому подобное.


А поділитися?