У яких медзакладах Львова найбільше бракує лікарів

logo


У міських поліклініках Львова та окремих стаціонарних відділеннях є потреба у лікарях різних напрямків. Йдеться зокрема про неврологів, кардіологів та рентгенологів. Про це у коментарі повідомила Tvoemisto.tv повідомила керівниця управління охорони здоров’я ЛМР Марта Матюшко.

За її словами, брак лікарів у поліклініках Львова не є масовим: в окремих медзакладах є одна вільна посада, в деяких – до п’яти. Для лікування дорослого населення необхідні лікарі загальної практики, сімейні лікарі, нейрохірурги, ортопеди-травматологи, неврологи, оторалингологи, інфекціоністи, ренгенологи, психіатри та психотерапевти.

«Психіатри та психотерапевти єдуже затребуваними за фахом медиками зараз, а в Україні до початку повномасштабного вторгнення таких не було в достатній кількості. Також нам потрібні лікарі лаборанти, фізичні терапевти та фізіотерапевти. Серед дитячих спеціалістів у поліклінічні відділення є потреба у лікарях педіатрах, пульмонологах, кардіологах, ревматологах, алергологах, анастезіологах», – пояснила Марта Матюшко.

Вона зазначила, що найбільша потреба у фахівцях є у 1-й міській полікліці, що на вулиціРуській.  Більше дитячих спеціалістів потребує 2-а міська поліклініка на вулиці Симоненка. Також багато спеціалістів бракує в 6-й міській поліклініці на вулиці Медової Печери. 

«В основному такі потреби є у поліклінічних закладах охорони здоров’я, тому що лікарі не охоче хочуть іти працювати у поліклініки. Саме молоді спеціалісти, здебільшого, обирають роботу в стаціонарних відділеннях. Наголошу, що у нас не критична нестача спеціалістів, йдеться про кілька вакантнихпосад», – зазначила керівниця управління.

Незначну кількість спеціалістів потребують і стаціонарні відділення Львова. Йдеться про Перше ТМО, зокрема, про лікарні святого Пантелеймона та святого Луки.