У Золочеві захисники України отримають 11 квартир

logo


13 жовтня у Золочівському гарнізоні десять чинних військовослужбовців окремого ремонтно-відновлювального полку та один військовослужбовець запасу отримають ордери і ключі до нових квартир.

Про це АрміяInform повідомив начальник квартирно-експлуатаційного відділу м. Тернопіль полковник Валерій Маланчук, який приймав на баланс закуплені вітчизняним оборонним відомством у ТзОВ «КОМФОРТБУДПЛЮС» 4 однокімнатні та 7 двокімнатних квартир.

— У липні 2021 року, відповідно до рішення Міністра оборони України, було визначено, що 10 квартир матимуть статус службового житла та одна буде розподілена житловою комісією гарнізону для постійного проживання, — наголосив Валерій Маланчук, додавши, що за 2019-2020 роки грошову компенсацію за належне для отримання житлове приміщення отримали 5 військовослужбовців, зокрема й запасу, на загальну суму майже 2 млн 875 тисяч гривень. Заплановано, що до кінця 2021 року ще двоє військовослужбовців одержать кошти за неотримані квадратні метри.

Довідково. У Золочівському гарнізоні на квартирному обліку наразі перебувають 59 військовослужбовців. У списках першочергового забезпечення — 45 з них, позачерговиків — 4 (зокрема військовослужбовці запасу). Востаннє житло для військовослужбовців у цьому гарнізоні надавалося ще у 1980-х роках.