Учасники АТО проводять у школах Львівщини патріотичні уроки

logo
162075_uchasniki_ato_provodjat_u_shkolah_lvivwin.jpeg


14:30 4 січня 2018 р.

17 навчальним закладам освіти на Львівщині присвоїли імена загиблих Героїв АТО.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 4 січня: «Учасники АТО проводять у школах області для учнів патріотичні заходи. Це розповіді про бойові дії на сході України, виховні години на патріотичну тематику, презентації фільмів тощо. Зокрема, під час урочистих свят учасники антитерористичної операції виступають з привітальним словом у закладах освіти області. У своїх виступах вони наголошують учням про важливість збереження територіальної цілісності України, виховують патріотичний дух у дітей та молоді».

«З метою вшанування героїв УПА та героїв АТО у Львівському обласному Будинку учителя організували освітянські діалоги на тему «Постаті героїв УПА в контексті АТО». Львівський обласний учнівський парламент підготував відеоролик про історію українського війська та презентував його українським воїнам у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону, а також школярі вручили книги, які зібрали лідери учнівського самоврядування», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Станом на 1 грудня 2017 року, на 139 закладах освіти встановили меморіальні дошки з інформацією про загиблих учасників АТО. 17 закладам освіти присвоїли імена загиблих Героїв АТО», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.


А поділитися?Вам має сподобатись...