Учні старших класів повертаються за парти: львівська міськрада ухвалила рішення

logo


image

З понеділка, 22 листопада, учні з 5 по 11 класи повернуться до очного навчання. 

Про це повідомляє мер Львова Андрій Садовий. 

Подробиці

З 22 листопада, понеділка, школярі Львівщини повернуться до очного навчання. Сьогодні, 19 листопада, відбулася комісія з надзвичайних ситуацій, на якій і було прийняте відповідне рішення. 

“Найважливішим серед рішень є відновлення з понеділка 22 листопада очного навчання у 5-11 класах.  Ми прийняли таке рішення після консультацій з медиками. Статистика дитячих захворювань та госпіталізацій пішла на спад. Поки рано говорити, що ми виходимо із цієї хвилі захворювання COVID-19”, – повідомляє Андрій Садовий. 

Також відновлюють роботу, з дотриманням окремого протоколу, заклади культури, гуртки та секції. 

Водночас у міськраді наголошують, що Львів не виходить з “червоної” зони. А усі заходи можуть проводитись виключно за умови повної вакцинації організаторів та учасників.

Більше новин про події Львівщини:

12 жовтня на комісії з транскордонного співробітництва українсько-польської Міжурядової Координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва розглянули питання щодо ремонту старої колії в Польщу та реконструкції низки міжнародних пунктів пропуску на кордонах.
Під час перевірки дотримання карантинних норм на головному залізничному вокзалі Львова, виник конфлікт між начальницею потяга та правоохоронцями. Поліцейські намагалися затримати жінку за неправильно одягнуту маску.