УГП виключила з партії сімох депутатів ЛОР за співпрацю з «ЄС»

logo


image

У понеділок, 28 грудня, через співпрацю з «Європейською солідарністю» політична рада УГП виключила з партії сімох депутатів, що були членами обласного осередку партії. Про це ZAXID.NET повідомила голова політради Ірина Моряк. Офіційною причиною виключення депутатів є «порушення статуту та рішень політради УГП».

Нагадаємо, що на першому засіданні новообраної Львівської облради фракція УГП всупереч позиції партії підписала ініційований «Європейською солідарністю» меморандум про співпрацю «проукраїнських патріотичних сил», до якого, окрім «ЄС», також долучилися «Батьківщина», «Голос» та НРУ.

Перед сесією політрада УГП оприлюднила заяву про неможливість укладення союзу із «олігархічними партіями, які представлені в облраді одіозними депутатами».

«Під меморандумом ставив підпис лише Тарас Чолій, як голова обласної організації на той момент, керуючись рішенням ради Львівської обласної організації. Ми виключили з партії членів ради Львівської обласної організації», – пояснила ZAXID.NET Ірина Моряк.

За її словами з членів партії виключили чотирьох депутатів ЛОР (Тараса Чолія, Івана Щурка, Юрія Фольварочного та Марію Кульчицьку-Волчко), депутата Золочівської міськради ОТГ Олега Бартошика, депутата Дрогобицької ради ОТГ Олега Дьорку, депутатку Новояворівської ради ОТГ Галину Джулай, а також члена партії Мирослава Брегмана.

Водночас Ірина Моряк відмовилась відповідати на питання про те, чи домагатиметься позбавлення мандатів у обраних від УГП депутатів ЛОР.

«Я не коментую цього, бо це питання не на часі», – зазначила Ірина Моряк.