Українські археологи знайшли цікаві артефакти на території заповідника “Давній Пліснеськ”

logo


Українські археологи завершили дослідження п’ятого валу у Історико-культурному заповіднику “Давній Пліснеськ”, пише Успіх in UA.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів археолог, реконструктор Історико-культурного заповідника “Давній Пліснеськ” Олександр Дідик.

“Ресурсоємний розкоп. Багато череп’я, зачисток, ямок/стовпців/укріплень, окремий бонус – рів. Тепер пора засипати. Є необхідність у ще кількох траншеях, буде видно по часу й погоді”, – зауважив він.

Взимку фахівці обіцяють змонтувати відео про процес проведення досліджень.

Українські археологи знайшли цікаві артефакти на території заповідника "Давній Пліснеськ"Українські археологи знайшлицікаві артефакти на території заповідника "Давній Пліснеськ"Українські археологи знайшли цікаві артефакти на території заповідника "Давній Пліснеськ"Українські археологи знайшли цікаві артефакти на території заповідника "Давній Пліснеськ"

Читайте також: На Волині археологи знайшли вихід на перший поверх колегіуму єзуїтів

Нагадаємо, що нещодавно у Луцьку археологи продовжують розчищати підземелля, які ведуть від Вежі Чорторийських до приміщення колегіуму єзуїтів XVII століття, раніше про них не знали.

Успіх in UA