Український католицький університет запускає медичну клініку у Львові

logo


УКУ медична клініка ЛьвівУ Львові відбулося урочисте відкриття нової медичної клініки Українського католицького університету, яка обіцяє стати передовим освітньо-практичним центром для підготовки майбутніх медичних фахівців та надання високоякісної медичної допомоги.

Джерело:ugcc.ua

Український католицький університет (УКУ) оголосив про запуск нової медичної клініки у Львові, яка стане центром для навчання та практики у сфері охорони здоров’я. За словами Наталки Климовської, проректорки УКУ, клініка зосередиться на трьох ключових напрямках: сімейній медицині, психологічній допомозі та фізичній терапії та ерготерапії, особливо для ветеранів війнита цивільних осіб, які потребують реабілітації.

Цей проект є частиною більш широкої Стратегії розвитку УКУ до 2030 року і має на меті відповідати на суспільні виклики, зокрема пов’язані з війною. Ректор УКУ, Тарас Добко, підкреслив намір переосмислити факультет наук про здоров’я, з акцентом на реабілітацію та реінтеграцію людей у суспільство.

Світлана Когут, декан факультету наук про здоров’я, зазначила, що воєнний час в Україні значно збільшив потребу в психологічній та фізичнійреабілітації. УКУ, зі своїм досвідом роботи з особами з інвалідністю та внутрішньо переміщеними особами, готовий відповідати на ці виклики.

Керівництво клініки візьме на себе Оксана Ковальська, досвідчена лікарка-терапевт та кардіолог. Вона підкреслила важливість комплексного підходу до оздоровлення нації, включаючи первинну медичну допомогу та освітньо-просвітницьку роботу.

Клініка УКУ також забезпечить практичну підготовку студентів, залучаючи їх до реальної медичної практики. Цедозволить майбутнім фахівцям набути цінного досвіду та підвищити свій професійний рівень.

Читайте також:

Український Католицький Університет лідерує у рейтингу ІТ-вишів: Аналіз топ-10 університетів

Відкриття клініки заплановане на весну 2024 року, і вона обіцяє стативажливим внеском у розвиток медичної освіти та охорони здоров’я в Україні.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Become a patron at Patreon!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Photo of Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, “Новомедіа”.