Україна залишається без вугілля. Львівські шахтарі оголошують бойкот

logo


Львівські шахтарі погрожують припинити відвантаження вугілля з усіх шахт ДП «Львіввугілля», починаючи з 9 березня. Про це повідомив голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. Причина – блокування рахунків ДП «Львіввугілля» та відсутність фінансування з боки держави переоснащення шахт після вибуху, який стався на Шахті «Степова», що входить до складу держпідприємства.

Згідно з рішенням Ради глав Регіонального Об’єднання» Незалежна профспілка гірників України» міста Червоноград, вирішено 9 березня з 9:00 ранку припинить відвантаження вугілля з усіх шахт ДП «Львіввугілля».

«Шахтарі Львівщини вимагають від прем’єра Володимира Гройсмана виділити 200 мільйонів гривень на оснащення лави, провести ремонтно-відновлювальні роботи». Профспілковий лідер також повідомив, що шахтарі другої зміни ділянки конвеєрного транспорту шахти «Степова» відмовилися спускатися в шахту і вимагають гарантій безпеки праці.

Також, сьогодні стало відомо, про остаточне припинення постачання вугілля до України з непідконтрольної території Донецької області, через блокаду, яку керівництво сепаратистської ДНР оголосило Україні у відповідь на блокаду торгівлі з ОРДЛО, що була розпочата ветеранами АТО без узгодження з владою.