Українська команда стала бронзовим призером турніру з водного поло у Польщі

logo


Молоді українські ватерполісти здобули одну перемогу та двічі програлиЮнацька команда Львівського училища фізичної культури, сформована з гравців 2004/2005 років народження, посіла третє місце на VII традиційному міжнародному турнірі до Дня Святого Миколая, що відбувся минулими вихідними у польському місті Островєц Свєнтокшиський. Суперниками галичан були однолітки з трьох команд зарубіжжя – білоруської

Молоді українські ватерполісти. Фото ВК «Динамо»

Молоді українські ватерполісти. Фото ВК «Динамо»

Юнацька команда Львівського училища фізичної культури, сформована з гравців 2004/2005 років народження, посіла третє місце на VII традиційному міжнародному турнірі до Дня Святого Миколая, що відбувся минулими вихідними у польському місті Островєц Свєнтокшиський.

Суперниками галичан були однолітки з трьох команд зарубіжжя – білоруської СДЮШОР-4 із Мінська, литовської ВМК «Вільнюс» та господарі турніру, ватерполісти місцевого клубу КСЗО «Островєц».

Усі суперники підопічних Віктора Момота й Олександра Богданова є переможцями чемпіонатів своїх країн у віковій категорії U-14, інформує офіційний сайт ватерпольного клубу «Динамо» (Львів).

Переможець і призери змагання визначалися у турнірі, який пройшов за коловою системою: упродовж двох днів команди зіграли по одному матчу з кожним із трьох суперників.

Поєдинки проходили на водному майданчику розміром 25 м на 20 м, у форматі чотири періоди по шість хвилин чистого ігрового часу з п’ятиметровою зоною.

У разі однакової кількості очок у двох команд, вище місце займала команда, яка виграла в особистій зустрічі; якщо нічия – то враховувалася різниця м’ячів у всіх іграх.

У підсумку, здобувши перемоги в усіх трьох своїх матчах, переможцем турніру стала команда мінської СДЮШОР-4.

Срібні нагороди вибороли ватерполісти ВМК «Вільнюс». Українська команда стала бронзовим призером, а господарі змагань, вихованці КСЗО «Островєц» посіли четверте місце.