Українські військові опановують новий комплекс артилерійської розвідки «Зоопарк-3»

logo


Міжнародний центр миротворчості та безпеки проводить навчання з використання радіолокаційного комплексу артилерійської розвідки під назвою «Зоопарк – 3». Це новий вітчизняний комплекс контрбатарейної боротьби, який, за словами виробників, є потужнішим, аніж іноземні зразки. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Національної академії Сухопутних військ.

«Комплекс дає змогу визначати координати позицій артилерійських систем, координати точок старту ракетних комплексів залпового вогню та оперативно-тактичних ракет. Цю станцію ми отримали минулого року, вона більш автоматизована, перевищує іноземні зразки, зокрема за дальністю розвідки, а це дозволить використовувати її не тільки на лінії зіткнення, але й в тилу», – зазначив головний конструктор КП НВК «Іскра» Олексій Залевський.

До слова, комплекс «Зоопарк-3» більш автоматизований, і перевищує за характеристиками наявні іноземні зразки, зокрема за дальністю розвідки. Це дозволить використовувати його не на лінії зіткнення, а трохи далі в тилу.

Реклама партнерів

Ще однією особливістю комплексу є те, що машина управління може перебувати на значній відстані від самої РЛС. І таким чином збільшується безпека особового складу, який працює на цій станції.

Навчання обслуги нового радіолокаційного комплексу артилерійської розвідки проводиться паралельно з польовим вишколом курсантів факультету Ракетних військ та артилерії Національної академії сухопутних військ. Український радіолокаційний комплекс має здатність підтримувати власну артилерію для більш точного наведення під час контрбатарейної боротьби або корегувати вогонь артилеристів.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.