Університет Франка матиме кілька нових спортивних майданчиків для 3 тисяч студентів

logo


image

Тривають роботи з реконструкції спортивних майданчиків у Львівському національному університеті ім.Івана Франка по вул. Черемшини, 29 (31).

Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА, пише Dailylviv.com.

«Відкриті спортивні майданчики – складова спорткомплексу університету, на якому студенти можуть підтримувати свою фізичну форму, не тільки відвідуючи заняття, але й на дозвіллі. Окрім того, при університеті функціонують 19 спортивних секцій під керівництвом професійних тренерів-викладачів», – зазначили у департаменті.

Проект передбачає влаштування полів для баскетболу і волейболу, футбольного міні-поля/гандболу, двох полів для тенісу, двох майданчиків для тренажерів з відповідним обладнанням, облаштування благоустрою навколо них.

Загальна кошторисна вартість робіт становить 9,5 млн грн. Роботи передбачено завершити у поточному році, на що з державного фонду регіонального розвитку скерують 8,1 млн грн та 1,4 млн грн – з бюджету розвитку обласного бюджету.

Станом на сьогодні на облаштування спортивних майданчиків вже спрямували 7,3 млн грн (з них 5,9 млн. грн – кошти  державного фонду регіонального розвитку), за які підрядна організація завершила облаштування футбольного поля,  підготувала основи під баскетбольний майданчик і тенісні корти, влаштувала дренажні системи, змонтувала освітлення, кріплення для огорожі майданчиків, облаштувала благоустрій території.

Реалізація цього проекту дасть можливість повноцінно займатись спортом для понад 3000 студентів.