УПЦ МП намагалася захопити церкву на Львівщині

logo
176921_upc_mp_namagalasja_zahopiti_cerkvu_na_lvi.jpeg


16:20 19 березня 2018 р.

Настоятель храму святого Володимира у Червонограді Михайло Гнатів звернувся до громадського формування «Червоноградська самооборона» з проханням допомогти вірянам УПЦ КП у селі Шпиколоси в Сокальському районі відстояти своє право на Богослужіння.

«Батюшки» московського патріархату намагалися закрити 17 березня церкву в селі Шпиколоси Сокальського райнону не допустити на Богослужіння священника та вірян УПЦ КП.  Відтак, настоятель храму святого Володимира у Червонограді Михайло Гнатів звернувся до громадського формування «Червоноградська самооборона» з проханням допомогти вірянам УПЦ КП у селі Шпиколоси в Сокальському районі відстояти своє право на Богослужіння у місцевій церкві.

Про це повідомили в інтернет-виданні «Krystynopil.info», де також розповіли: «За попередньою інформацією, батюшки московської церкви мали намір після своєї служби закрити церву та забрати ключі. На підтримку місцевому батюшці приїхало кілька служителів московської церкви із Львівської та сусідньої Волинської областей».

«12 членів  ГФ «Червоноградська самооборона», «Правого сектору» та Червоноградського осередку ВГО «Сокіл» прибули на місце події, щоб запобігти провокаціям. На місці події були працівники Сокальського відділу нацполіції та працівники СБУ», – поінформували також в інтернет-виданні «Krystynopil.info».


А поділитися?