Уповноважена з прав людини готова судитися з телеканалом “Інтер” за ефір з 12-річною породіллю: подробиці

logo
142914_upovnovazhena_z_prav_ljudini_gotova_sudit.png


На думку уповноваженої  з прав людини Валерії Лутковської вважає, телеканал під час показу програми “Стосується кожного”, порушив права неповнолітньої дівчинки з Борислава Тетяни Лучишин, яка у вересні народила дівчинку Діану.

Про це повідомляє видання “Детектор медіа”, інформує сайт 032.ua.

Так, за словами представниці Лутковської –  Оксани Філіпішиної, Нацрада з питань телебачення та радіомовлення має перевірити телеканал на предмет порушення прав 12-річної породіллі. Більше того, Філіпішина не відкидає можливості судового позову проти медіа, в інтересах дитини. 

На думку пані Філіпішиної, під час ток-шоу були порушені права неповнолітньої,зокрема, Конвенції ООН про права дитини та Закону України «Про охорону дитинства».

“Також,  поведінка журналіста, який допитував неповнолітню дитину в ефірі. Під час ток-шоу,  на наш погляд, ведучий допустив порушення журналістської етики і виконував роль  слідчого. Він ставив запитання, які зазвичай озвучує слідчий: хто це робив, скільки разів робив, у якій обстановці, наодинці чи хтось був удома, а ти кричала чи не кричала, а ти кликала на допомогу чи ні, а скільки разів це відбувалося?.. Це є неприпустимими речами”, – зазначає Оксана Філіпішина. 

Нагадаємо, що 17-го вересня стало відомо про те, що у львівському пологовому будинку №1 12-річна школярка народила дівчинку 2,5 кг і зростом 48 см.а інформацією видання Високий замок, батьком новонародженої дитини є її 18-річний юнак, який проживає по сусідству. Сама ж породілля із багатодітної сім’ї, в якій семеро дітей.

А згодом, 12-річна школярка разом із своєю мамою взяла участь у телевізійному шоу “Стосується кожного”, яке виходить на телеканалі “Інтер”.

Читайте також на нашому сайті: 

Володимир Парасюк під Верховною Радою відлупцював начальника УДО Валерія Гелетея (ВІДЕО).


А поділитися?Вам має сподобатись...