Усі 30 вживаних трамваїв із Берліна переобладнали під львівську колію

logo


Трамваї курсують на маршрутах №3 та 6.
Фото: Данило Васильчак / Львівський електротранспорт / Facebook

Фото: Данило Васильчак / Львівський електротранспорт / Facebook

У ЛКП «Львівелектротранс» переобладнали всі 30 вживаних трамвайних вагонів, які торік придбали у Берліні, інформує прес-служба ЛМР.

Повністю ввели в експлуатацію 27 вагонів. Ще три пройшли сертифікацію та обкатку по місту. Їх випустять на лінію у найближчі дні. За словами речника ЛКП «Львівелектротранс» Івана Бондара, 11 трамваїв обслуговують маршрут №3 (пл. Соборна – Аквапарк), 9 вагонів працюють на маршруті №6 (вул. Миколайчука –ТРЦ «Скриня»). 

Трамваї з Берліна працюють на модернізованій електронній системі управління та, за словами речника, вирізняються меншою кількістю технічних простоїв та поломок.

Нагадаємо, міськрада Львова купила у Берліні 30 вживаних трамваїв, що пройшли капітальний ремонт, за ціною 18 тис. євро за один вагон. Пізніше з’ясувалось, що двері відкриваються назовні, тому вони не можуть курсувати на маршрутах із підвищеними зупинками, зокрема на маршрутах №2, 7 та 8. Через це прокуратура відкрила провадження. Згодом у місті вирішили визначити єдину висоту для всіх трамвайних платформ.