Усі гроші зі скарбнички: 4-річний львів’янин віддав 700 гривень для допомоги дівчинці із СМА

logo


У дівчинки діагностували спінальну м’язову атрофію. Якщо їй не вколоти препарат за 2 мільйони доларів до 2 років, м’язи дитини почнуть поступово відмовляти і її вже не вдасться врятувати.

До теми Львів’яни за 2 дні зібрали понад 500 тисяч гривень на лікування дівчинки із СМА

Хлопчик віддав 742 гривні зі своєї скарбнички

Директор Благодійного фонду “Із янголом на плечі” Юрій Федечко розповів, що 4-річний хлопчик Олег віддав на допомогу Вікторії Полюзі зі СМА 742 гривні. Гроші він збирав у скарбничку і так вирішив долучитись до порятунку дівчинки.

Олежик дуже добрий 4-річний хлопчик, який не пошкодував 742,2 гривні задля того, щоб допомогти Вікторії!– зазначив Федечко.

За його словами, маленький благодійник, віддаючи свої заощадження, сказав: “Хай дівчинка буде здорова”.

“Щиро вдячні за таке виховання мамі Ліліані Некрасовій, таткові Тарасові та бабусі Ірині Дмитрів! Батьки волонтерять і він собі коло них! Вражає!”, – додав директор фонду.

Ці гроші подвоять та передадуть на лікування Вікторії Полюги, на лікування якої потрібно зібрати 55 мільйонів гривень.

Усі гроші зі скарбнички: 4-річний львів'янин віддав 700 гривень для допомоги дівчинці із СМА4-річний львів’янин долучився до збору для дівчинки із СМА / Фото Юрія Федечка

Зауважте Ціна життя – 2 мільйони доларів, – дівчинка потребує найдорожчого в світі уколу, щоб вижити

Коротко про хворобу Вікторії Полюги У півторарічної львів’янки Вікторії Полюги діагностували спінальну м’язову атрофію. Це рідкісне нервово-м’язове захворювання супроводжується втратою мотонейронів та прогресивною атрофією м’язів. Без лікування хвороба закінчується смертю. Для порятунку маленької львів’янки створили платформу “Мільйон троянд для Вікторії”. Там як пожертву можна придбати кілька віртуальних квітів. Одна троянда коштує всього 65 гривень. Життя дівчинки може врятувати лише найдорожчий у світі препарат Золгенсма. Однак ввести його необхідно до досягнення нею 2 років, інакше ліки не подіють. Гроші на порятунок життя Вікторії збирають усім Львовом. До прикладу, у червні учасники щорічного півмарафону також долучились до збору.