Усі медичні заклади Львова посилено охороняються

logo


Відтепер потрапити до будь-якої лікарні Львова можуть тільки медики і тільки за спеціальною перепусткою.

Про це «Вголосу» повідомили у пресслужбі Першого медичного об’єднання Львова.

«Щоб уникнути будь-яких провокацій, посилено охорону медзакладів. Зачинені всі входи, окрім одного. Там стоїть охорона. До медзакладів мають право заходити лише медпрацівники і лише за спецперепустками. Вхід відвідувачам заборонений, також не можна передавати пакунків, окрім ліків – у відведені години», – говориться у повідомленні.

Також, за словами заступника керівника штабу із цивільного захисту Лікарні  швидкої допомоги Першого медоб’єднання Львова Андрія Токарського, усі планові операції та консультації у трьох лікарнях Першого медоб’єднання Львова тимчасово припинено. Допомогу надають лише пацієнтам у невідкладних станах.

Нині у лікарнях лишилися лише важкі пацієнти, усіх інших виписали.

«Через воєнний стан в країні наша лікарня переведена на спеціальний стан роботи. Всі хворі, які можуть почекати з хірургічним чи терапевтичним лікуванням, не госпіталізуються. Ми масово виписали пацієнтів з лікарні. І госпіталізовуємо тільки тих, чий стан є критичним», – каже він.

Андрій Токарський також розповів, що сьогодні зранку, коли у Львові оголосили повітряну тривогу, до лікарні прийшли за прихистком мешканці навколишніх будинків. Проте їх бомбосховище лікарні прихистити не може.

«Ми можемо евакуювати в наше бомбосховище тільки наших пацієнтів, які зараз тут є. Тому, поки ситуація не критична, шукайте інші укриття», – каже лікар.

Окрім того, за його словами, якщо буде велике надходження поранених та травмованих пацієнтів, то протягом 15 хвилин всі медпрацівники будуть на місці та надаватимуть допомогу постраждалим.

Як розповіла завідувачка приймального відділення Першого медоб’єднання Львова Ірина Мельник, у лікарні розроблений механізм медичного сортування, визначено відповідальних, пропрацьовано алгоритми дій. Також у лікарнях розгорнули додаткові операційні. Є запас медикаментів, води та харчів.

Родичі можуть дізнаватися про стан пацієнта у кол-центрі за номером: 032 258 11 11., який працює цілодобово.

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», зараз у львівському госпіталі перебуває 11 бійців, які отримали поранення вчора на Львівщині та Рівненщині.

ІА “Вголос”: НОВИНИ

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!