Усі тренери «Голосу країни» повернулися до хлопця зі Самбора

logo


ЛЮДИ

Заявку на участь у пісенному шоу Петро Чернишенко надіслав, коли був на обсервації у Польщі 

На сліпих прослуховуваннях популярного пісенного шоу «Голос країни» Петра Чернишенка зі Самбора захотіли бачити у своїй команді всі тренери проєкту. На кнопку «обираю тебе» натиснули Надія Дорофєєва, Тіна Кароль, Олег Винник і Монатік. Співак-початківець вирішив змагатися у команді Дорофєєвої:

«Перед тим багато думав, до кого йти. Це хвилюючий момент, всі учасники завжди обдумують рішення. Вирішив, що хочу почути думку кожного і на основі коментарів вирішити. Надю Дорофєєву представили на одинадцятому «Голосі країни» як голос молоді і це мені близьке. Також вона говорила, що для неї важлива свобода, а мені хотілося б почуватися вільним», – розповідає Galnet Петро. 

Каже, що наважитися вийти на велику сцену допомогли рідні, які підтримують його з перших кроків до проєкту: 

«Такий результат – це їхня велика заслуга. У мене найкраща у світі родина і вони допомогли мені стати учасником «Голосу».

Подався на конкурс, поки у Польщі перебував на обсервації. Туди він поїхав із друзями працювати на заводі – нарізали вихлопні труби для автомобілів.

«Коли дізнався, що братиму участь у шоу, після робочого часу виходив у парк і співав. Щоб не заважати нікому з хлопців, з якими жив. Цікаво було спостерігати за реакцією поляків: вони підходили, говорили, що подобається, і так ми разом готувалися».

З викладачами вокалу Петро ніколи не займався, проте самостійно музикував завжди. Навіть попри те, що творчість не була його основною діяльністю. У коледжі він займався бар’єрним бігом і був учасником збірної України з легкої атлетики:

«Пам’ятаю, на першу зарплату купив собі мікрофон і стійку. Вмикав улюблені треки і так навчався. Мені тоді було приблизно 18 років. Я навчався у коледжі і не мав багато часу, адже були постійні тренування, збори, ми їздили по всій Україні і літали за кордон. Не було часу для музики, але хто хоче, той завжди знайде».

Зараз хлопець переїхав у Київ, бо участь у шоу потребує постійної уваги. У вільний від підготовки час він підпрацьовує монтажником і ремонтником, а також творить альбом авторського проєкту The Marinson:

«Скільки себе пам’ятаю, я писав вірші. У 2018 році вирішив, що не потрібно збирати усе це у стіл, а слід відкриватися і ділитися публічно. Бо життя проходить дуже швидко і потрібно встигнути зробити все. Потрібно працювати над своїми мріями, і проєкт The Marinson – це моє творче відображення». 

Два треки з альбому уже побачили світ, а над третім хлопець працює зараз. Назви трьох композицій, слова і музику до яких пише сам Павло, складуться у фразу: «Привіт, напиши мені листа теплим листопадом». 

Додамо, що Петро Чернишенко – випускник курсів «Радіо NON STOP», на базі радіо FM Галичина:

«2019 рік для мене був дуже насиченим. Пам’ятаю, я тоді приїхав з будівництва у Бельгії. Почав записувати перший альбом і паралельно навчався на курсах «Радіо NON STOP». Там я познайомився з талановитими людьми, отримав багато настанов щодо того, як потрібно працювати. Коли людина перебуває у такій атмосфері, то це колосальний досвід».

Нагадаємо, практично-освітня платформа Media House працює у Львові уже три роки. У 2018 її заснували на базі найбільшої в Україні регіональної радіостанції – Fm Галичина. Це були перші у Львові курси для радіоведучих.

Зараз на платформі навчають майбутніх радіоведучих, акторів, копірайтерів та тих, хто хоче озвучувати фільми і мультики. За три роки освіту у Media House здобули 900+ людей. Більше про усі курси можна прочитати ТУТ. 

Особливість курсів від «Media House» – 10% теорії та 90% практики. Учасники вправляються одразу під час занять. Отримують якісний зворотний зв’язок від викладачів та інших учасників. Закріплюють те, що їм вдається добре і працюють над своїми зонами росту.

Підписуйтесь на нашTelegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.