УВКБ ООН підтримає розвиток молодіжних центрів на Львівщині на понад 100 тисяч доларів

logo


Організація вже відвідала 16 громад, у яких знаходяться молодіжні центри, що беруть участь у програмі.

У п’ятницю, 15 вересня, відбулась зустріч начальника управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Романа Хім’яка та т.в.о. директора Львівського обласного молодіжного центру Івана Сапси із представниками Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.  Під час зустрічі встановили домовленості та обговорили можливості партнерських відносин, зокрема співпрацю з УВКБ ООН у проєкті «Розвиток мережі молодіжних центрів та просторів у Львівськійобласті» у цьому та наступному році.

«Наша область зараз є майданчиком для розвитку молодіжної політики. Адже на її території є можливість для діяльності молодіжних центрів у різних громадах, із різними категоріями молоді. Також, ми маємо чудову можливість налагоджувати пряму комунікацію із міжнародними партнерами. Така співпраця є важливою частиною розвитку молодіжної галузі області», — зазначив начальник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Мет’ю Ойюко, керівникоперацій організації, наголосив на цінності співпраці для обох сторін:

«Нам дуже важливо, що ви звернулись до нас. Налагодження цієї співпраці – суттєвий крок, оскільки молодіжні центри у проєкті будуть опорними центрами для різних категорій молоді регіону, в тому числі і з вразливих категорій. Основними характеристиками цих молодіжних центрів та просторів мають бути інклюзивність та інтеграційність. Тому ми підтримуємо ту роботу, яку ви виконуєте щодня».

Організація вже відвідала 16громад, у яких знаходяться молодіжні центри, що беруть участь у програмі. Тож, згідно домовленостей, 9-ти новоствореним центрам зможуть забезпечити новий та сучасний ремонт до кінця року, а також обладнати необхідними комунікаціями.  Загальна сума, яку цьогоріч УВКБ ООН надасть для проведення будівельних робіт у молодіжних центрах буде становити в межах 100-120 тисяч доларів, тобто по 10-15 тисяч на кожен. Крім цього, організація виявила інтерес подальшої підтримки — наступного року вонапрофінансує ремонти в інших центрах Львівської області.

«Довгий період перемовин, вивчення питань, погоджень деталей нарешті закінчився і тепер з впевненістю можна сказати, що до проєкту нашого обласного молодіжного центру «Розвиток мережі молодіжних центрів у Львівській області» доєднується ще один партнер. Я неймовірно від цього щасливий. УВКБ ООН профінансує ремонтні роботи у 9-ти молодіжних центрах області. Ваш вклад буде на рівні з Дитячим фондом ООН та Радою Європи, і він буденеоціненний. Ці суми, про які ми говоримо, дозволять зробити центри сучасними, цікавими, зручними та, найголовніше, інклюзивними. Тут зможуть збиратись, розвиватись, проводити час та інтегруватись у суспільство різні молоді люди. Дякую Вам за Вашу підтримку та партнерство і за Вашу довіру до нас», — під час зустрічі звернувся до партнерів т.в.о. директора Львівського обласного молодіжного центру Іван Сапса.

УВКБ ООН (2)