В Академії сухопутних військ вшанували пам’ять загиблого старшого лейтенанта Володимира Цірика

logo


Сьогодні, 18 липня, у Львові вшанували 5-ту річницю загибелі випускника Національна академія сухопутних військ старшого лейтенанта Володимира Цірика. Про це повідомив генерал-лейтенант, начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павло Ткачук.

Володимир закінчив навчальний заклад за спеціальністю «Бойове застосування та управління діями механізованих підрозділів» 2015 року. Опісля проходив службу у 93-тя ОМБр Холодний Яр, брав активну участь у захисті України від навали російських загарбників.

18 липня 2016 року в районі села Кримське, Новоайдарського району Луганської області, БМП-2 під командуванням старшого лейтенанта Володимира Цірика здійснювала евакуацію військовослужбовців бригади, які потрапили під ворожий обстріл.

На зворотному шляху бойова машина підірвалася на замаскованій ворожій протитанковій міні. Внаслідок цього механік-водій загинув, а старший лейтенант Цірик зазнав поранення. Зі зброєю в руках офіцер прийняв бій, у ході якого загинув.

Указом Президента України № 476/2016 від 27.10.2016 року за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі, старший лейтенант Володимир Цірик нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Офіцери та курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного вшанували світлу пам’ять полеглого побратима на Алеї слави випускників навчального закладу та разом помолилися за упокій душі Володимира Цірика.

Володимир Цірик народився у 1993 року в селі Угля (Тячівський район, Закарпатська область); навчався в Мукачівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. Закінчив Національну академію Сухопутних військ імені гетьмана Сагайдачного у Львові (в лютому 2015 року, достроковий випуск).

Навесні 2015 року в званні старшого лейтенанта потрапив на передову. 

Без єдиного сина лишилася мама Світлана Бокоч.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

image