В арсеналі біля Калинівки очікують львівські пожежні танки

logo
171166_v_arsenali_bilja_kalinivki_ochikujut_lviv.jpeg


21:35 18 лютого 2018 р.

Особовий склад військового арсеналу поблизу Калинівки на Вінниччині отримав три нових пожежних автомобілі на базі МАЗ з 5,5-тонними цистернами. Ця сучасна техніка для боротьби з вогнем прийшла на зміну застарілим ЗіЛам.

Про це повідомили сьогодні, 18 лютого, в прес-службі міністерства оборони України. Заступник командира частини, підполковник Микола Гресєв розповів: «Ми очікуємо, що незабаром отримаємо й декілька одиниць пожежних танків на базі Т-72 із цистерною в 20 тон води розробки львівського бронетанкового заводу. Крім пожежної техніки, військова частина отримала п’ять нових автомобілів МАЗ для перевезення особового складу, а також три автомобілі «КамАЗ» для транспортування боєприпасів».

«Як зазначили у командування військової частини, зараз триває робота щодо повної заміни огорожі периметру. На всій його ділянці вже встановлено засоби відеоспостереження. Невдовзі тут буде змонтовано складну багаторівневу систему технічних засобів охорони. Із закінченням холодів, розпочнеться реконструкція пожежного депо, а після повного розмінування складської території, — будівництво дороги з твердим покриттям та обладнання самих сховищ. Після завершення робіт усі засоби ураження будуть знаходитись лише в закритих приміщеннях заглибленого типу і на піддонах», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони України.


А поділитися?