В центрі Львова частуватимуть кавказькою стравою з бараниною та каштанами

logo
149525_v_centri_lvova_chastuvatimut_kavkazkoju_s.jpeg


1285416147 bozbash 02В неділю 12 листопада о 13.00 у Львові на площі Галицькій біля Короля Данила відбудеться “Недільна волонтерська Збірка НМ”! Біля Гарнізонного храму Петра і Павла в той самий час відбудеться також Солодка збірка НМ.

О 14.00 Польова кухня НМ, за участю президента Львівського кульїнарного клюбу «Zdorowja I Spoki’j» Картатого, пропонує ситну сезонну кавказьку страву – БОЗБАШ. Баранина, нут, каштани, зафран, сумах, м’ята…! Також дівчата-волонтери запропонують неперевершену домашню випічку, каву та чай! Крім того, під час збірки НМ, можна буде придбати безліч оригінальних сувенірів ручної роботи.

Нагадаємо, Hand Made по-львівськи для Армії руками волонтерів збирає кошти на матеріали для виготовлення військового спорядження та “сухих” борщів, таких необхідних нашим на передовій.

Купуючи сувеніри та їжу на Збірці, ви підтримуєте волонтерський рух, допомагаєте зібрати кошти на матеріали для маскувальних сіток, маскхалатів, рукавиць, балаклав та іншого спорядження, що виготовляється для Армії руками волонтерів.

«Достойно і з користю, “назло врагу” – частуймося і допомагаймо! Прийди, скуштуй та підтримай! З любов’ю та впевненістю! Не забуваймо про своїх – війна ще не скінчилась, перемога попереду», – закликають організатори.


А поділитися?Вам має сподобатись...