В Червонограді на вулицю виставили 4-річну дитину

logo


В одному з дворів Червонограда перехожі виявили дитину, яка гуляла без догляду дорослих. Небайдужі мешканці одразу викликали наряд поліції. Про це повідомляє “Ехо Червонограда”. 

Як виявилось, хлопчику 4 роки, він приїхав з мамою із Сокальського району в Червоноград. Жінка прийшла до помешкання знайомих. Дорослі вживали алкоголь, аж поки один із компанії не вирішив, що дитина їм заважає, і виставив дитину за двері. Поліція доправила малюка в дитяче віділення Червоноградської центральної міської лікарні.

Зараз спеціальна комісія в районі буде вирішувати, чи можна повертати хлопчика матері. Поки ж його тимчасово помістили до притулку у Львові.

В одном из дворов Червонограда прохожие обнаружили ребенка, который гулял без присмотра взрослых. Неравнодушные жители сразу вызвали наряд полиции. Об этом сообщает “Эхо Червонограда”. 

Как оказалось, мальчику 4 года, он приехал с мамой из Сокальского района в Червоноград. Женщина пришла в дом знакомых. Взрослые употребляли алкоголь, пока кто-то из компании не решил, что ребенок им мешает, и выставил ребенка за дверь. Полиция доставила малыша в детское отделение Червоноградской центральной городской больницы.

Сейчас специальная комиссия в районе будет решать, можно ли возвращать мальчика матери. Пока же его временно поместили в приют во Львове.