В Червоноградській громаді хочуть запровадити в школах електронні журнали та щоденники
Питання запровадження е-журналів та е-щоденників в освітніх закладах Червоноградської територіальної громади обговорювали на освітянській колегії, яка відбулася в Червоноградському ліцеї.
За словами заступника міськогоголови Червонограда Тараса Тирка, цифровізація (запровадження е-журналів та е-щоденників) не може здійснюватися заради формальності.
«Ми не маємо права робити цифровізацію заради цифровізації. Запровадження електронних сервісів повинно відбуватися виключно тоді, коли виконуються наступні 2 умови:
Запровадження відповідних сервісів принесуть як мінімум 1 із 3 реальних результатів:
– спрощення процесів для вчителів;
– покращення успішностіі підготовки до занять учнів шляхом надання дієвого інструменту контролю для батьків;
– покращення відвідуваності занять (у кого з цим є проблеми).
Ініціатива повинна виходити від батьків і бути підтримана адміністрацією школи.
Якщо ж батьки та учні виявлять бажання, а з певних об’єктивних чи суб’єктивних причин керівництво школи не має можливості запровадити ці електронні системи, нашим завданням буде з’ясувати суть проблеми тадопомогти її вирішити», – зазначив Тарас Тирко.
У Червоноградській громаді деякі навчальні заклади уже мають позитивний досвід паралельної роботи як в паперовій, так і в електронній формі, або ж запускали ці системи у тестовому режимі, знайомилися з функціоналом.
Як зазначив вчитель інформатики Червоноградського ліцею, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Володимир Різник, існує декілька основних розробників електронних освітніх інформаційних системз функціями е-журналу, зокрема, портал «Нові знання», з яким Львівщина тісно співпрацює. Окрім того, нещодавно Президент особисто презентував освітню платформу «Мрія», яка також включає необхідний функціонал. Усі дані з е-журналів та е-щоденників захищені, вони зберігаються і дублюються на сервісах розробників і Міністерства освіти і науки.
Такі платформи дають можливість адміністрації закладу, вчителям створювати елктронні журнали, оперативно складати розклад занять, виставляти оцінки,проводити дистанційне навчання, інформативно відображати усі дані у вигляді діаграм, створити власний сайт закладу, сприяють автоматичному створенню внутрішньої звітності, друкуванню журналів, табелів, звітів тощо.
Відтак батьки, завдяки впровадженню е-журналу та е-щоденника матимуть можливість ознайомитися з тим, як навчаються їхні діти, перевірити щоденник, табель, переглянути розклад занять, обрати форму навчання, матимуть доступ до онлайн бібліотеки МОН, а також, що не менш важливо,вчасно отримувати від вчителів інформацію про відсутність дитини на уроці.
Читати далі
Sunday September 17th, 2023
Пластуни Львівщини розпочали новий пластовий рік
Sunday September 17th, 2023
Заклади загальної середньої освіти та дошкільної освіти Яворівського району отримали гігієнічні набори від Представництва Дитячого фонду ООН
Friday September 15th, 2023
Щодо ситуації у школі села Верхня Яблунька на Самбірщині: позиція департаменту освіти і науки ЛОВА
Friday September 15th, 2023
У львівських школах побільшає сторожів, щоб мешканці мали цілодобовий доступ до укриттів
Thursday September 14th, 2023
ГО «Будуємо Україну Разом» запрошує усіх охочих приєднуватися до будівничих таборів: дати заїздів
WednesdaySeptember 13th, 2023
Яворівський центр дитячої та юнацької творчості запрошує школярів у країну творчості
Sunday September 3rd, 2023
У Соснівці після півторарічної перерви відкрився відремонтований садочок
Saturday September 2nd, 2023
В Мурованській громаді після реконструкції відкрили гімназію на 100 учнів
Friday September 1st, 2023
Викладачі Львівщини опановуютьметодику викладання міжнародної програми з підприємництва
Friday September 1st, 2023
На Сокальщині вчителі реалізовують міжнародний проєкт для діток, які через війну змушені надолужувати освітні програми