В ефірі програми «Ранку на Лтаві» відбудеться телеміст Полтава — Львів

logo


23 серпня — День Державного прапора України. З цього приводу телеканал «Лтава» пропонує всім глядачам долучитися до телемосту Полтава — Львів «Прапор Єдності».

Для України як держави, яка має давнє історичне коріння, є природним вияв пошани до своєї національної символіки, а саме до прапора. Тому оминути таку подію журналісти «Лтави» просто не могли. І в оригінальний спосіб вирішили нагадати про важливість і місце в житті українців національної символіки.

Ранковий ефір «Лтави» 23серпня, як обіцяє його творчо-технічна команда, буде насиченим і трішки непередбачуваним, адже в прямому ефірі програми «Ранок на Лтаві» відбудеться телеміст Полтава-Львів. Разом з гостями студії та колегами зі Львова «ранкові» ведучі згадають як починався державотворчий процес 25 років тому, як вперше замайорів синьо-жовтий стяг у Полтаві та Львові, а також поговорять про сьогодення та про відзначення свята.

Не пропустіть 23 серпня, у вівторок, о 7.45, у програмі «Ранок на Лтаві» телеміст Полтава-Львів, присвячений Дню Державного прапора України.

Катерина ШАПОВАЛ