В Італії відкриють перший пам’ятник жертвам українського Голодомору

logo
45247_v_italiji_vidkrijut_pershij_pam_jatnik_zh.jpeg


В Італії відкриють перший пам’ятник жертвам Голодомору. Про це повідомив голова християнського товариства «Українці в Італії», координатор оргкомітету «Євромайдан у Римі» Олесь Городецький на своїй сторінці у Facebook, передає Львівський портал.

1-261

Так, 17 грудня в італійському місті Кальярі (Сардинія) відбудеться відкриття пам’ятника жертвам Голодомору – забутого геноциду українського народу 1932-1933 років.

«Мова йде про перший пам’ятник Голодомору в Італії, а можливо, і в Західній Європі. Монумент створений італійським скульптором ARMANDI’ за підтримки асоціації “ARCOIRIS Onlus”, асоціації “ОСІ”, Посольства України в Італії, Світового Конгресу Українців та Релігійної Асоціації “Свята Софія” для українців-католиків», – йдеться у повідомленні Олеся Городецького.

Як зазначив у коментарі ініціатор встановлення пам’ятника, представник української громади міста Кальярі та президент асоціації “ОСІ”, Володимир Степанюк, встановлення цього монументу є продовженням багатолітньої праці української громади в Італії з поширення інформації про Україну серед італійців.

“Відкриття першого пам’ятника Голодомору в Італії є знаковою подією, адже тепер ще більше італійців та туристів зможуть пізнати нашу історію та віддати шану невинним жертвам цього страшного злочину. Монумент буде встановлено в центральному парку міста Кальярі, де завжди багатолюдно. Ми дякуємо всім італійцям та українцям, котрі долучилися до приготування цієї історичної події та запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у відкритті пам’ятника, яке відбудеться 17 грудня, в 11 годині в центральному парку Монте Кларо”- зазначив Степанюк.


А поділитися?