В квартирі житлового будинку Львова виявлений труп

logo
153801_v_kvartiri_zhitlovogo_budinku_lvova_vijav.jpeg


Новини, 29.11.2017

29.11.2017, 14:26

труп, Данилы ГалицкогоВ житловому будинку на площі Данили Галицького виявлений труп чоловіка. Поліція з’ясовує обставини події. Про це повідомив голова ГО ”Варта 1″ Ігор Зінкевич. 

“Сьогодні, 29 листопада, сусіди сповістили поліцію про те, що у їх сусіда, якого вони давно не бачили, з квартири за адресою площа Данила Галицького, 10 відчутно дивний запах, а літній чоловік не відкриває двері помешкання. Поліції, прибувши на місце пригоди, не змогла потрапити до квартиру, тому було прийнято рішення викликати ДСНС. Рятувальникам через балкон вдалось потрапити до квартири, в якій виявили тіло власника без ознак життя”, – розповів Ігор Зінкевич.

В жилом доме на площади Данилы Галицкого обнаружен труп мужчины. Полиция выясняет обстоятельства происшествия. Об этом сообщил председатель ОО “Варта 1” Игорь Зинкевич. 

“Сегодня, 29 ноября, соседи сообщили полиции о том, что в их соседа, которого они давно не видели, из квартиры по адресу площадь Даниила Галицкого, 10 ощутимо странный запах, а пожилой мужчина не открывает дверь квартиры. Полиции, прибыв на место происшествия, не смогла попасть в квартиру, поэтому было принято решение вызвать ДСНС. Спасателям через балкон удалось попасть в квартиру, в которой обнаружили тело владельца без признаков жизни “, – рассказал Игорь Зинкевич.

Соцсети

Погода


А поділитися?