В Моршині зібрались голови громад Стрийщини

logo


28 Червня 2024, 11:03

Зустріч з головами громад Стрийщини 220

Зустріч з головами громад Стрийщини

В Моршинській громаді відбулась зустріч експертів «U-LEAD
з Європою» з керівництвом громад Стрийщини. 

Захід провели в приміщенні Ветеранського простору Моршинської громади «Коло побратимів», інформує Район.Моршин.

Представники Львівського офісу «U-LEAD з Європою» ознайомили учасників з можливостями навчальних програм для громад, а також обмінювалися кращими практиками управління громад.

Експерти
презентували навчальні програми та ініціативи, що плануються U-LEAD у 2024 році та можуть бути корисними для громад Стрийщини.

Окрім того, під час зустрічі обговорили організаційні аспекти майбутньої співпраці, зокрема в частині міжобласних візитів в рамках обміну досвідом посадових осіб органів місцевого самоврядування.

В межах заходу представникам громад презентували зміни, що відбулись в регіональному офісі Програми. Також оглядового представили результати діяльності Програми в Україні та у Львівській області. Представники Моршинської міської ради поділилися успішним досвідом функціонування Комунальної
установи «Централізована бухгалтерія з обслуговування закладів освіти та культури» Моршинської міської ради.

Як підкреслила керівниця регіонального офісу Галина Хрущак, такі зустрічі з керівниками громад дуже важливі,
оскільки допомагають налагоджувати комунікацію та розвивати співпрацю з територіальними громадами.

«Тривалий час ми працювали в онлайн-форматі. Цей формат ми змогли повністю адаптувати для навчальних програм, але він не забезпечує повноцінного спілкування саме з головами громад. Такі живі зустрічі дають нам можливість знайомитися з успішним досвідом, сусідніх громад, який може бути корисним для нас. У всіх нас зараз багато однакових викликів та проблеми, якими слід
ділитися, і шукати спільне рішення», – наголосила Галина Хрущак.