В основному хворіє молодь: відомий лікар прокоментував загрозливу ситуацію з COVID-19 на Львівщині

logo


image

У Львівській області почався новий спалах коронавірусу. Ситуацію з COVID-19 прокоментував головний лікар Львівської обласної інфекційної лікарні Сергій Федоренко. 

Про це повідомляє ТСН. 

: Дистанційне навчання, вакцинація дітей та невтішна статистика: яка ситуація з COVID-19 у Львові

Подробиці

На Львівщині рівень захворюваності на коронавірус суттєво зріс останнім часом – динаміка госпіталізацій стрімко зросла за останні два дні. 

“Станом на 20 січня у нас на лікуванні перебуває 146 хворих. З них 6 госпіталізованих перебувають у відділенні інтенсивної терапії та 4 перебуває на апаратах ШВЛ. Якщо порівняти це з першим тижнем нового року, то без сумніву, кількість хворих збільшується кожного дня”, – розповів Сергій Федоренко, головний лікар Львівської обласної інфекційної лікарні. 

Щодня до стаціонарів надходить по 5-6 нових пацієнтів з коронавірусом, і в основному це молодь або люди середнього віку, а ось літніх пацієнтів в лікарні практично немає. Також лікар зазначив, що у відділенні реанімації лежать здебільшого невакциновані пацієнти, що вкотре підтверджує тезу про те, що нещеплені переносять хворобу важче. 

Наймолодшому пацієнту, який зараз перебуває у лікарні – 6 років (його госпіталізували з мамою), а от найстаршому – вже 75. 

Більше новин про коронавірус: