В озері неподалік Львова другий день шукають тіло 19-річного хлопця

logo


Під час купання в піщаному кар’єрі в селі Ясниська Яворівського району втопився 19-річний львів’янин. За інформацією департаменту цивільного захисту Львівської ОДА, інцидент стався близько 18:00 неділі, 16 червня, і тіло хлопця досі не знайшли.

«Близько 18:00 у водоймищі піщаного кар’єру в селі Ясниська під час купання втопився мешканець м. Львова. Пошуки тіла будуть продовжені 17 червня рятувальниками Львівської рятувально-водолазної служби», – повідомили у ЛОДА.

Жодні обставини цієї події наразі невідомі. Водночас, за інформацією ЛОДА, це не єдина смерть на водоймах Львівщини за минулу добу.

Близько 18:50 у селі Ясенів Бродівського району під час купання у ставку втопився 41-річний місцевий чоловік. Мешканці села самотужки дістали тіло зі ставка. Інші деталі цієї події залишаються невідомими.

Близько 20:15 в селі Муроване Путомитівського району у місцевій водоймі під час купання втопилася 33-річна мешканка Львова. Обставини цієї події також ще з’ясовуються, тіло жінки на поверхню дістали місцеві мешканці.