В парку Франка розпочав работу “Міський пікнік”

logo


05.05.2018, 13:40

Городской пикникПочинаючи з вихідних на День міста, 5−6 травня, стартував проект “Міський пікнік” в парку Франка (поблизу ротонди), який надалі триватиме щотижня впродовж усього літа. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Компанія “Львівські ярмарки” впродовж усього літа пропонує активний здоровий відпочинок зі смачною їжею просто неба у парку ім. Івана Франка. Розпочинайте вихідні з рідними, друзями та сусідами у чудовій атмосфері, під виступи музичних гуртів, діджеїв, із різноманітними спортивними активностями, облаштованими дитячими зонами та живим кутком.

“Ідея провести “Міський пікнік” виникла ще три роки тому — це був проект “Сніданковий ярмарок»”, який вже добре відомий для львів’ян та гостей нашого міста. Метою цього проекту — перетворити цю затишну локацію на атмосферну галявину для львів’ян, для львівський сімей, для дітей, щоб ми змогли у центрі міста відпочити від робочий буднів. Запрошуємо прийти сюди, щоб насолодитися гарною музикою, цікавими атракціями. А також скуштувати смачну, легку кухню”, — зазначила Ольга Гренюх, арт-директор компанії “Львівські ярмарки”.

За словами арт-директора компанії “Львівські ярмарки”, Ольги Гренюх, програма заходу оновлюватиметься щомісяця.

“Спільно із нашими партнерами та учасниками ми будемо наповнювати її різноманітними майстер-класами, яскравими атракціями та тематичними вечорами”, – розповіли організатори.

Як для дорослих, так і для маленьких гостей, на “Міському пікніку” буде постійно діючий “живий куточок”. З 10.00 до 20.00 щосуботи та неділі запрошують усіх охочих відвідувачів прийти біля ротонди у парку ім. Івана Франка.
Найактивніших гостей запрошують вранці, о 10.00 почати день з ранкової гімнастики.
По завершенні на усіх чекатиме зона фуд-корту з запашною кавою та корисними легкими перекусками.
Діток розважатимуть аніматори на дитячій зоні з різноманітними забавами та цікавими майстер-класами.
Лежачи в гамаку або просто на галявині можна буде скористатись зоною Bookcrossing та почитати цікаву книжку, або ж поділитись улюбленою з іншими. Також на цій зоні буде задіяно проект “Львів — місто літератури Юнеско” з цікавими заходами та літературними вечорами.

Уся програма буде наповнена тематичною програмою з легкою музикою та кінопоказами.

За оновленням програми в рамках проекту “Міський пікнік” стежте на офіційній сторінці “Львівські ярмарки” у мережі Фейсбук.

Начиная с выходных на День города, 5-6 мая, стартовал проект “Городской пикник” в парке Франко (около ротонды), который в дальнейшем будет продолжаться каждую неделю в течение всего лета. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Компания “Львовские ярмарки” на протяжении всего лета предлагает активный здоровый отдых с вкусной едой под открытым небом в парке им. Ивана Франко. Начинайте выходные с родными, друзьями и соседями в замечательной атмосфере, под выступления музыкальных групп, диджеев, с различными спортивными активностями, обустроенными детскими зонами и живым уголком.

“Идея провести” Городской пикник “возникла еще три года назад – это был проект” Шведский ярмарка »”, который уже хорошо известен для львовян и гостей нашего города. Целью этого проекта – превратить эту уютную локацию на атмосферную поляну для львовян для львовский семей, для детей, чтобы мы смогли в центре города отдохнуть от рабочих будней. Приглашаем прийти сюда, чтобы насладиться хорошей музыкой, интересными достопримечательностями. А также попробовать вкусную, легкую кухню “, – отметила Ольга Гренюх, арт-директор компании” Львовские ярмарки ».

По словам арт-директора компании “Львовские ярмарки”, Ольги Гренюх, программа мероприятия будет обновляться ежемесячно.

“Совместно с нашими партнерами и участниками мы будем наполнять ее различными мастер-классами, яркими достопримечательностями и тематическими вечерами”, – рассказали организаторы.

Как для взрослых, так и для маленьких гостей, на “Городском пикнике” будет постоянно действующий “живой уголок”. С 10.00 до 20.00 каждую субботу и воскресенье приглашают всех желающих посетителей прийти у ротонды в парке им. Ивана Франко.
Активных гостей приглашают утром, в 10.00 начать день с утренней гимнастики.
По завершении на всех ждать зона фуд-корта с ароматным кофе и полезными легкими перекусами.
Детей будут развлекать аниматоры на детской зоне с разнообразными развлечениями и интересными мастер-классами.
Лежа в гамаке или просто на поляне можно будет воспользоваться зоной Bookcrossing и почитать интересную книгу, или же поделиться любимой с другими. Также на этой зоне будет задействовано проект “Львов – город литературы Юнеско” с интересными мероприятиями и литературными вечерами.

Вся программа будет наполнена тематической программой по легкой музыкой и кинопоказы.

За обновлением программы в рамках проекта “Городской пикник” следите на официальной странице “Львовские ярмарки” в сети Фейсбук.