В радехівській школі поліцейські вчили дітей відповідальності

logo


З підлітками правоохоронці обговорили питання родинних цінностей, їхньої ролі у сім’ї, права та обов’язки, передає РАДЕХІВ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Львівській області.

Для дев’ятикласників Радехівської загальноосвітньої школи №2 провели урок з правознавства, участь в якому взяли інспектор ювенальної превенції Радехівського відділення поліції капітан поліції Оксана Христюк, старший інспектор з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системі лейтенант поліції Олег Яськів, начальник служби у справах дітей Радехівської райдержадміністрації Оксана Пригара та педагоги навчального закладу.

Правоохоронці розповіли підліткам про їхні права та обов’язки як членів сім’ї, про те, з якого віку настає адміністративна та кримінальна відповідальність, у яких випадках до такої відповідальності притягаються батьки за правопорушення, скоєні їхніми дітьми.

Наприкінці зустрічі працівники поліції відповіли на питання учнів, та вручили їм книжки «Твоя безпека», що містять поради, які можуть стати у пригоді підліткам в різних життєвих ситуаціях.