В селі Пасіки-Зубрицькі триває будівництво побутової каналізації

logo


Проєкт має на меті запобігти забрудненню навколишнього середовища стічними водами, підвищити якість життя населення та покращити екологічний стану території Давидівської громади.

У проєкті будівництва передбачили прокладення каналізаційної мережі на довжині понад 15 км. Виконання робіт дозволить приєднати до централізованої каналізаційної мережі близько800 будинків, у яких проживають понад 4000 мешканців.

Реалізацію природоохоронного заходу розпочали у 2019 році. Цього року роботи проводять коштами обласного фонду охорони навколишнього середовища – 2,15 млн. грн та місцевого бюджету – 1,43 млн. грн.

«Будівництво побутової каналізації у селі Пасіки – Зубрицькі є ще одним кроком до забезпечення централізованим водовідведення громади області. Організоване відведення побутових стоків забезпечує припинення неконтрольованого попаданнястічних вод у грунти, грунтові і поверхневі води. Реалізація проєкту дозволить збільшити кількість та покращити якість придатних до використання земельних і водних ресурсів, покращить стан довкілля та умови проживання мешканців села», – зазначила т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА Оксана Війтик.

Станом на сьогодні проклали 4,7 км каналізаційних мереж. Готовність об’єкта складає 30%.