В Старичах ремонтують дорогу, яка веде до приватного відпочинкового комплексу: що каже мер Новояворівська

logo


В Старичах ремонтують дорогу, яка веде до приватного відпочинкового комплексу: що каже мер Новояворівська

31 Травня, 18:05

logo-black

В Старичах ремонтують дорогу, яка веде до приватного відпочинкового комплексу: що каже мер
Новояворівська

Частину ремонту вулиці Бічної у селі Старичі Новояворівської громади завершено. На нього витратили 7 млн гривень, з 16 запланованих. Зі слів мера Новояворівська, Володимира Мацелюха, це пов’язано з тим, що з бюджету громади забрали військове ПДФО, але водночас мер запевняє, що інша частина дороги, яка по проєкту мала проходити повз відпочинковий комплекс “Явір Резорт” була запроектована лише для того, щоб скласти цілісну картину.

Зазначимо, що власником
відпочинкового комплексу “Явір Резорт” є Хом’як Мирослав Степанович. Податківець, колишній соратник Сергія Медведчука, екс-керівник екоінспекції Львівщини, голова партії  “Наш край”, яка утворилась на уламках “Партії регіонів” та власник і гендиректор радіостанції “Львівська хвиля”.

“Так, проєкт справді був розроблений повз базу відпочинку, щоб він виглядав
цілісно, але моя позиція, як міського голови була така: ми робимо цю дорогу частково, лише до того місця, де закінчуються хати. Поруч з комплексом є плани, на яких потім будуть будуватися люди, і там також мала бути ця дорога, але до самого “Явір Резорт” вона не доходила, там залишалося ще метрів 800-900″, – запевняє Володимир Мацелюх. 

Він додає, що станом на сьогодні повністю готова частина дороги, яка не є дотичною до бази.

“Ми зробили той кусок дороги, що і запланували. Ми могли закінчити ту дорогу повністю ще минулого року, коли було фінансування, але ніхто того і не збирався робити. Якби власники бази захотіли, тоді так, за їхні кошти, але це вже зовсім інша розмова”, – додає міський голова Новояворівська. 

Зазначимо, що Новояворівська міська рада ще у 2022 році виставила тендер на ремонт дороги, у якому переміг Консорціум “Добробуд”,
керівником  якого є Рапіта Петро Михайлович.

Фото – Львівські новини

zobrazhennya_viber_2024-05-15_10-12-25-178-400x223

zobrazhennya_viber_2024-05-11_20-33-53-027-768x576

Нагадаємо, що нещодавно в мережі поширилася інформація, що за кошти обласного бюджету роблять дорогу, яка веде до комплексу, яким володіє батько начальника Львівської ОВА Максима Козицького. Про це дізнався громадський активіст та викладач Святослав Літинський і розмістив відповідне
відео в соцмережах.  У ньому він розповідає: попри те, що торік обласна влада обмежила використання коштів з бюджету на не першочергові видатки, у Східниці з’явилася новенька дорога, яка веде до приватного відпочинкового комплексу, який належить компанії «Нормаз плаза». Ця компанія має трьох співвласників. Зокрема, 50% володіє компанія «Вест Енерджі». Засновник і керівник цієї компанії – батько голови ЛОВА Максима Козицького, Зіновій Козицький.