Вартість проєкту – 32 мільйони гривень: у центрі Львова з’явиться інноваційний науковий парк

logo


БІЗНЕС

Інноваційний науковий парк з’явиться на вулиці Князя Романа, 20

Усі фото: Львівська ОДА

На вулиці Князя Романа, 20 у Львові з’явиться інноваційний науковий парк Львівської політехніки. Як розповіли у Львівській ОДА, його реалізація уже стартувала. Наразі у приміщенні, площею понад 3 тисячі квадратних метрів, тривають демонтажні роботи та збільшують потужність електромереж.

Вартість проєкту – понад 32 мільйони гривень, з яких цьогоріч планують залучити майже 22 мільйони. У тому числі 17 мільйонів – це гроші ДФРР, ще понад 4 – з бюджету області та міста.

На базі майбутнього центру ми плануємо об’єднати Tech StartUp School, технологічну лабораторію з вільним доступом «Tech Labinno», Absolute Solution Hub, Центр захисту інтелектуальної інформації та патентування винаходів (ТІSC), Tech Business School Львівської політехніки, StartUp Market, вищу школу публічного лідерства, коворкінг на 170 робочих місць, представництва науково-дослідних та конструкторських інститутів Львова й області, – пояснив концепцію керівник проєкту Назар Подольчак.

Однією з наших важливих цілей проєкту є також створення 36 малих інноваційних підприємств та кількох десятків нових високооплачуваних робочих місць, зазначив Подольчак.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.