Вартість проїзду у маршрутках Львова збільшиться ще цього року

logo
152121_vartist_projizdu_u_marshrutkah_lvova_zbil.jpeg


За проїзд у маршрутках будемо платити більше ще цього року. Сьогодні закінчується обговорення нового тарифу. Опісля нову вартість перевіряє антимонопольний комітет і затверджує міський виконком. Економічно обґрунтованою у Ратуші називають ціну шість гривень і вісімдесят копійок, пише – Львівська Хвиля.

«Люди, я думаю, вже розуміють, що все дорожчає і тарифи не можуть стояти. Друге питання, що їх треба було піднімати ще раніше. Тому що попередні були затверджені ще у 2015 році. Я прихильник того, що треба підкоригувати, як це передбачає законодавство: як тільки складові змінилися більше, як на 10 %, мають переглядатися тарифи», – зазначив заступник мера Львова Сергій Бабак.

Щодо пільговиків, то наразі не вирішили, що з ними робити. До речі, з наступного року Львів готується провести новий конкурс на перевізників, які будуть обслуговувати маршрути.

Крім зростання вартості проїзду, львів’ян чекає здорожчання комуналки. Зокрема більше доведеться платити за квартплату, тепло і воду. Про це кажуть у міській раді. Наразі суми не називають, нову вартість ще будуть окремо затверджувати.  


А поділитися?Вам має сподобатись...