Вбив і розчленував: подробиці жорстокого вбивства жінки у Львові (Відео)

logo


image

Після обстеження території правоохоронці виявили ще частину тулуба та голову загиблої. Експертиза встановила, що жінку вбили ще у листопаді минулого року, пише – ПравдаТУТ.

«Нами було встановлено, що це є фрагменти людини, жінки, яка в нас рахується як безвісти пропавша. Самій жінці 58 років. Жінка сама проживала в квартирі неподалік цього парку. Вона любила зловживати спиртними напоями, ходила часто до своїх знайомих», – розповів начальник Львівського районного управління поліції, Павло Гарасим.

Слідчі дізналися, що вбив жінку її 67-річний знайомий, який проживав неподалік Снопківського парку, під час чергового застілля. Під оковитою вони посварилися, що й призвело до трагічних наслідків.

«Дана особа нам розповіла, що між даною жінкою і ним виник конфлікт на ґрунті того, що вона хотіла його обікрасти. Коли він виходив в іншу кімнату він побачив, що ця жінка, яка зараз є мертвою, вона його обікрала. Витягнула з шухляди його кошти», – додав Герасим.

Тоді чоловік почав її бити, вона впала та втратила свідомість, зізнався підозрюваний правоохоронцям.

«Через деякий час він побачив, що жінка вже була мертвою. Він прийняв рішення від тіла позбавитися. Розчленив його й виніс в парк, де його й позалишав», – додав начальник поліції.

Слідство триває й досі. Якщо суд визнає чоловіка винним у цьому моторошному вбивстві, то йому загрожує до 15-ти років ув’язнення.