Вчителі з Луганщини та Львівщини беруть участь у спільному обмінному проекті

logo
228952_vchiteli_z_luganwini_ta_lvivwini_berut_uc.jpeg


Освітяни з Кремінської школи Луганщини і Старосамбірської ЗОШ Львівщини беруть участь у проекті обміну “Формуємо спільну систему цінностей в Україні”.

Про це повідомляє прес-служба Луганської ОДА.

“У рамках програми «Змінимо країну разом» Кремінською загальноосвітньою школою № 1 реалізовано проект освітнього обміну «Формуємо спільну систему цінностей в Україні». Партнером у реалізації дзеркального проекту стала Старосамбірська загальноосвітня школа № 1 імені Героя України Богдана Сольчаника Львівської області”, – йдеться у повідомленні.

В ОДА зазначають, що основні заходи в рамках освітнього обміну реалізовані протягом жовтня і листопада. Гостям представили  опорний заклад, історичний квест «Кремінщина – перлина Донбасу», матеріал-опис досвіду вчителя початкових класів тощо.

У День української мови та писемності представники Заходу і Сходу взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. 

Читайте також: Луганщина отримала нове обладнання для реабілітації дітей з інвалідністю

Програма проекту завершилася засіданням «круглого столу», а також зустріччю з керівництвом райдержадміністрації та районної ради.

Наразі співпраця цих двох навчальних закладів у сфері формування у дітей і молоді ціннісних орієнтирів свідомого, патріотичного громадянина своєї держави продовжується, наголосили в обладміністрації.


А поділитися?