Великі обмеження. Як потрапити на матч збірної у Львові

logo


1850_ar.jpg

Збірна України вже зовсім скоро проведе у Львові свій домашній матч проти Боснії в рамках відбору на чемпіонат світу. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

На жаль, пандемія коронавірусу знову пожинає свої плоди, тому потрапити на стадіон вдасться далеко не всім. І тут ще пощастило, що матч відбудеться 12 жовтня, бо вже 14 жовтня у місті Лева буде запроваджено червоний рівень карантину, коли припинять свої очні заняття всі навчальні заклади, буде введено цілий ряд заборон та обмежень. Футбол відбудеться на два дні раніше, але потрапити на арену буде далеко не так просто, тут не вдасться обійтися виключно маскою, котру ще й приспустили з носа. Організатори планують повністю обмежити доступ на стадіон хворим або потенційно хворим на коронавірус.

Як це вдасться зробити? Навіть у тому випадку, якщо у вас є квиток, з собою потрібно брати ще один документ. В ідеалі це має бути підтвердження щеплення однією або двома дозами вакцини від коронавірусу. Якщо у вас такого немає, тоді потрібно буде зробити ПЛР або експрес-тест на коронавірус не раніше, аніж за 72 години до гри. Більше того, на трибуни можуть не впускати людей з ознаками вірусних захворювань, на що вказуватимуть кашель або чхання. Втім, це все залежатиме від того, наскільки добросовісно свою роботу виконуватимуть відповідальні люди на вході.

Чи виправдані такі обмеження? Доводиться визнавати, що так. Лише за минулу добу у Львові на коронавірус офіційно захворіли 489 людей. На жаль, знаючи наш менталітет, ще принаймні вдвічі більше просто не звернулися до лікаря, а тому місто входить у черговий етап боротьби з коронавірусом. Лікарні вже переповнені, вони не встигають приймати всі машини швидкої допомоги, тож не можна ще більше посилювати тиск на медиків. До слова, якщо ви таки зібралися на стадіон, не забудьте також посвідчення особи і будьте готові до того, що вам на вході виміряють температуру.

Ігор Цвик, головний редактор Sportanalytic.com

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!