Великий концерт «Океан Ельзи» у Львові: кого впускатимуть та як курсуватиме транспорт

logo


У суботу, 18 вересня, у Львові на честь 360-річчя Львівського національного університету імені Івана Франка гурт «Океан Ельзи» дасть безкоштовний концерт у Львові. Проте потрапити на нього зможуть лише вакциновані ті, хто вакцинувався від Covid, або мають негативний ПЛР-тест. Також через виступ є деякі зміни в русі транспорту. Про це інформує Львівський портал.

Великий концерт «Океану Ельзи» о 20:00 год. проведуть площі біля університету імені Івана Франка. Сама будівля університету стане частиною сцени: на неї буде спроєктована спеціальна світлова програма від литовського гуру світлових та концертних інсталяцій Арвідаса Буінаускаса.

Проте, як зазначають організатори, на концерт зможуть потрапити не усі. Доступ на площу буде дозволено лише за наявності одного з таких документів:

Реклама партнерів

сертифікату про вакцинацію від COVID-19 (електронний у додатку «Дія» або друкований від сімейного лікаря);
негативний тест на COVID19, зроблений за 72 години до події. Мова йде про експрес-тест на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, або ПЛР-тест
довідка про отримання 1-ї дози вакцини від COVID-19.

Також вакцинуватись можна буде у спеціальних точках вакцинації просто біля місця проведення концерту.

О 18:00 працюватимуть контрольно-пропускні пункти, що знаходитимуться на прилеглих вулицях. Початок концерту о 20:00.

(Натисніть на зображення, щоб його збільшити)

Організатори наголошують на тому, що усі відвідувачі концерту мають мати із собою індивідуальну маску захисту.

Усі, хто НЕ має документів згідно вимог перебування на масових заходах, можуть долучитись до концерту онлайн: https://youtube.com/c/okeanelzyofficial.

Через концерт відбудуться зміни у русі громадського транспорту. Так, як інформують у міськраді Львова, з 01.00 год. 18 вересня на вул. Університетській для руху транспорту перекрита права крайня смуга у напрямку руху від вул. Листопадового Чину до вул. Січових Стрільці. А з 14.00 год. і до 05.00 год. 19 вересня закритою буде вся вул. Університетська.

З 18 вересня з 16.00 год. до 00.00 год. для руху транспорту буде закрита вул. Листопадового Чину від пл. Григоренка до вул. Новаківського, вул. Лепкого, вул. Огієнка, вул. Гоголя, вул. Крушельницької, вул. Словацького на відрізку від вул. Словацького до вул. С.Стрільців, вул. С.Стрільців на відрізку від вул. Словацького до вул. Костюшка.

Щодо змін у русі транспорту, то 18 вересня тролейбусний маршрут № 32 не курсує, а тролейбуси № 22 їздять за маршрутом «Автовокзал – вул. Суботівська» по вул. Ряшівська – вул. Городоцька – вул. Сяйво – вул. Широка.

Також з 16.00 год. автобусні маршрути №33 та №38 курсуватимуть до вул. Коперника – зупинка громадського транспорту «Головна Пошта».

Автобусні маршрути №15 та №43 з 16:00 год. курсуватимуть вул. Устияновича – вул. Бібліотечна –  вул. Дорошенка – вул. С. Бандери – вул. Коперника – вул. Дорошенка – далі за маршрутом.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.