Великомежиріцька й Гощанська громади вивчали успішний досвід Львова у національно-патріотичному вихованні

logo


08 Липня 2024, 09:20

Великомежиріцька громада вивчає успішний досвід Львова у національно-патріотичному вихованні 273

Великомежиріцька
громада вивчає успішний досвід Львова у національно-патріотичному вихованні

2 липня з ініціативи робочої групи з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді Гощанської територіальної громади відбувся візит до Львівського центру національно-патріотичного виховання «Снайпер» при СЗШ № 91 міста Львів. Мета візиту – ознайомлення з досвідом роботи центру та обмін кращими практиками.

Про це
повідомляє Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гоща у соцмережі.

«В умовах сучасної дійсності такі простори є життєво важливими, адже вони дозволяють учням не лише теоретично вивчати основи військової справи, а й набувати практичних навичок, які можуть стати в нагоді у складних непередбачуваних ситуаціях», – йдеться у дописі.

Під час освітнього візиту делегація з Гощанської та Великомежиріцької громад, а також представниці КЗ «Центр національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти» Рівненської обласної ради отримали від директорки центру Ольги Заячківської ґрунтовні та щирі відповіді на всі свої запитання. Обговорили вектори подальшої співпраці з центром «Снайпер», які б сприяли розвитку освіти та вихованню підростаючого покоління громади.

«Дякуємо ТОВ
«Полісся-Гарант» за фінансовий супровід освітньої поїздки, Гощанському заводу продтоварів «Пригощайся» та ДНЗ «Бахмутський ЦПТО» №53 за організацію та надання сувенірів від Гощанської громади. Особлива вдячність Центру професійного розвитку педагогічних працівників міста Львів за організацію цікавого та змістовного освітнього візиту і поділ глибокими знаннями та досвідом. Це стало для нас неоціненним джерелом натхнення та нових ідей», – додають.

Корисні кейси, які варто
запозичити громаді:

створення центрів національно-патріотичного виховання: такі центри дозволяють учням отримувати не лише теоретичні знання, але й практичні навички, необхідні для захисту Батьківщини;співпраця з місцевими організаціями та підприємствами: залучення фінансової підтримки та ресурсів від місцевих бізнесів може значно підвищити ефективність освітніх проєктів;організація освітніх візитів та обмін досвідом: регулярні поїздки до успішних центрів та обмін
кращими практиками сприяють підвищенню рівня освіти та виховання молоді.

Як зазначила начальниця відділу соціально-культурної сфери Великомежиріцької громади Марія Михальська, цей візит став важливим кроком у розвитку національно-патріотичного виховання та подальшого вдосконалення освітніх програм у громадах.

Читайте також: Ярослава Магучіх установила новий світовий рекорд