Верховна Рада змінила межі району на Львівщині

logo


Верховна Рада ухвалила постанову “Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Львівської області, зміну і встановлення меж Сокальського району Львівської області”. Про це повідомили в агенції “Укрінформ”. 

За постанову проголосували 233 народних депутати.

Постанова відносить місто Соснівка та село Гірник Червоноградської міської ради до категорії міст районного значення Сокальського району, змінює межі Сокальського району Львівської області, збільшивши його територію на 318,0 гектарів земель за рахунок передання до його складу 120 гектарів Гірницької сільської ради Червонограда та 198,0 гектарів Соснівської міської ради міста Червонограда.

У постанові також надано доручення Кабінету міністрів у межах повноважень забезпечити взаємодію центральних і місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у вирішенні питань, пов’язаних із зміною і встановленням меж Сокальського району Львівської області.

Як ідеться в пояснювальній записці, метою ухвалення постанови є упорядкування адміністративно-територіальних відносин в сучасних умовах та забезпечення процесу добровільного об’єднання територіальних громад.

Верховная Рада приняла постановление “Об изменениях в административно-территориальном устройстве Львовской области, изменении и установлении границ Сокальского района Львовской области”. Об этом сообщили в агентстве “Укринформ”. 

За постановление проголосовали 233 народных депутата.

Постановление относит город Сосновка и село Горняк Червоноградского городского совета к категории городов районного значения Сокальского района, изменяет границы Сокальского района Львовской области, увеличив его территорию на 318,0 гектаров земель за счет передачи в его состав 120 гектаров Горняцкого сельского совета Червонограда и 198,0 гектаров Сосновского городского совета города Червонограда.

В постановлении также поручено Кабинету министров в пределах полномочий обеспечить взаимодействие центральных и местных органов исполнительной власти с органами местного самоуправления в решении вопросов, связанных с изменением и установлением границ Сокальского района Львовской области.

Как говорится в пояснительной записке, целью принятия постановления является упорядочение административно-территориальных отношений в современных условиях и обеспечения процесса добровольного объединения территориальных общин.