Ветеран у Львові відкрив волонтерський автосервіс і ремонтує автівки для ЗСУ

logo


Станіслав Лісовий, який добровольцем пішов до війська з перших днів повномасштабного вторгнення, після поранення відкрив у Львові волонтерський автосервіс і займається ремонтом та обслуговуванням машин для потреб Збройних силУкраїни. Львівська міська рада допомогла ветерану з приміщенням під майстерню, а згодом надала чоловіку ваучерну підтримку на майже 300 тисяч гривень.

Станіслав Лісовий на початку повномасштабного вторгнення росії пішов у військо добровольцем. Чоловік потрапив до лав 73 центру Сил спеціальних операцій Збройних сил України. 21 квітня у Запоріжжі він з побратимами потрапив під ракетний обстріл. Станіслав отримав осколкове поранення, йому пошкодило внутрішні органи: пройшовши печінку і ниркууламок застряг у хребті. Лікарі прогнозували захиснику параліч правої ноги. Проте після року реабілітації, функціональність кінцівки вдалося відновити.

Станіслав Лісовий, який добровольцем пішов до війська з перших днів повномасштабного вторгнення, після поранення відкрив у Львові волонтерський автосервіс

Коли відновив свої сили, Станіслав взявся шукати автівки для передачі на передову. Тоді ж виникла потреба у ремонті машин.

«Ми зіткнулися з неякісним та недобросовісним ремонтом на інших сервісах, тобто нам невчасно віддавали автівки і ремонт робили абияк. Тому виникла думка, що потрібно самим ремонтуватиавто якісно та швидко.

Станіслав Лісовий, який добровольцем пішов до війська з перших днів повномасштабного вторгнення, після поранення відкрив у Львові волонтерський автосервіс

Місто нам допомогло з приміщенням і в нас був тривалий процес оформлення документів і ремонту. Ми відкрили свій сервіс у серпні цього року. Зараз у нас постійно працює троє людей. Також залучаємо волонтерів і тих, хтоготовий допомогти безкоштовно в різних процесах.

Зараз сказати, що це бізнес, занадто голосно. Ми звісно плануємо запускати і комерційну лінію на своєму сервісі, тому що сервіс має бути самодостантнім і забезпечувати себе фінансово, але поки що займаємося лише обслуговуванням автомобілів для ЗСУ», – розповідає Станіслав Лісовий.

На ветеранському автосервісі вже полагодили 15 автомобілів. В майстерні поки лише 1 підйомник і один механік, тож і об’єми невеликі. Проте тут не тількиобслуговують, а й фарбують машини. З початку повномасштабної війни вдалося пофарбувати більше 300 автомобілів.

Щоб розширити автосервіс, Станіслав Лісовий подав заявку на програму ваучерної підтримки для ветеранів від Львівської міської ради. Чоловік отримав майже 300 тисяч гривень на розвиток своєї справи.

«Зараз займаємся закупівлею обладнання і оформленням всіх документів. Ми хочемо закупити додатковий підйомник і специфічне обладнання для діагностики і ремонту автомобілів.

Ваучервід Львівської міської ради хоча й не великий, але в нашому випадку ми зможемо за ці гроші встановити ще один підйомник для збільшення вантажопідйомності і тоді в нас буде додаткове місце для ремонту авто – зможемо взяти ще одного механіка на роботу. Це досить вагомий внесок в нашу справу.

В майбутньому ми плануємо приносити користь місту, самозабезпечуватись і розвиватись як фінансово, так і в плані обслуговування автомобілів», – зазначає ветеран.

Усі, хто хоче скористатисясервісом, можуть звертатися за адресою: м. Львів, вул. Дністерська, 16; тел: 0638317071.

«Ми відкриті до співпраці і готові допомагати не лише своїм знайомим, адже справді багато наших колег залишилося на службі в ЗСУ. Ми вже мали клієнтів, які просто побачили нас в соцмережах, або їм нас порадили друзі. Тож ми завжди готові допомагати», – наголошує Станіслав Лісовий.

Нагадаємо, Львівська міська рада надасть 30 ветеранам та їх дружинам ваучери на розвиток власної справи. Вонипередбачають фінансову підтримку до 300 тисяч гривень. Бізнес-ваучер можна використати на придбання обладнання, сировини, матеріалів, комплектуючих; оренду приміщення та транспортних засобів, необхідних для реалізації свого бізнес-проєкту; закупівлю ліцензійного програмного забезпечення; навчання та консультації з питань започаткування та ведення бізнесу.

Загалом місто пропонує 12 різноманітних ваучерів для допомоги підприємцям. Більше про ваучерну допомогу малим та середнім підприємцям,яку надає місто під час воєнного стану, можна дізнатися за посиланням.

Читати далі

Friday November 17th, 2023

КП «Дрогобичводоканал» отримало резервні джерела живлення від донорів

Friday November 17th, 2023

На Львівщині зафіксували рекордну кількість випадків інсульту за добу

Friday November 17th, 2023

Ветеранськийбізнес на Львівщині розгортатимуть 23 учасники проєкту «єРобота»

Friday November 17th, 2023

Habitat for Humanity International надала допомогу 9 прихисткам області, в яких проживає близько однієї тисячі внутрішньо переміщених осіб

Thursday November 16th, 2023

На Львівщині проведуть Всеукраїнський жіночий Бізнес-Форум лідерства

Wednesday November 15th, 2023

Пенсійний фонд Українипродовжує фінансувати виплати за листопад мешканцям Львівщини

Wednesday November 15th, 2023

На обороноздатність платники Львівщини скерували до держбюджету понад 1,7 млрд гривень військового збору

Wednesday November 15th, 2023

Найближчим часом в області проведуть низку аукціонів з приватизації державного майна

Monday November 13th, 2023

Триває цифровізація освіти Львівщини: закладистворюють Службові облікові записи у Порталі Дія

Monday November 13th, 2023

215, 7 млн гривень: тижневе фінансування з обласного бюджету