Ветерани дзюдо Львівщини відзначилися на національній арені

У місті Дніпро завершився відкритий Чемпіонат України з дзюдо серед ветеранів.

На татамі місцевого спортивного комплексу “Олімпія” зібралися ветерани дзюдо віком від 30 років і старші. Позмагатися загалом з’їхалося більш ніж 180 дзюдоїстів з 18 областей України й міста Києва, а також ветерани спорту з Грузії та Словаччини.

Як завжди успішно виступили в цих представницьких змаганнях члени збірної команди Львівської області.

Зокрема, Давид Коган посів 5-6 місце у віковій категорії 45-49 років, Карандюк Олег та Скиба Степан вибороли «бронзові» медалі у вікових категоріях 45-49 років та 60-64 роки; Головко Вадим піднявся на другу сходинку національного п’єдесталу у віковій категорії 50-54 роки, а чемпіоном України у віковій групі М8 (65+) став Василь Угрин.

На цьому переможні здобутки наших ветеранів не завершилися. Відразу після чемпіонату України серед ветеранів спорту у місті Славутич відбувся Всеукраїнський турнір з самбо «Пам’яті Героїв Чорнобиля». На цьому турнірі Угрин Василь поповнив свої здобутки першим місцем у віковій категорії 65+, а Головко Вадим посів 2 місце у віковій категорії 50-54 роки.

Вітаємо спортсменів-ветеранів Львівщини із чудовими результатами на національній арені!

Тетяна Давиденко, обласний центр «Спорт для всіх»