Ветерани “Карпат” перемогли динамівських ровесників

13:27 14 грудня 2019 р.

Ветерани київського «Динамо» та львівських «Карпат» вшанували пам’ять трагічно загиблого експівзахисника збірної України Андрія Гусіна, якому днями могло виповнитися 47.

Його життя трагічно обірвалося 17-го вересня 2014 року на автодромі «Чайка». Вже більше п’яти років з нами немає цієї світлої людини та справжнього друга, але пам’ять про нього живе, свідченням чого став чудово проведений матч, участь в якому взяли головні команди в кар’єрі Андрія – ветерани ФК «Динамо» (Київ) та ветерани ФК «Карпати» (Львів) 90-х-2000-х років, повідомив інформцентр ФК “Карпати”.

За «Карпати» на поле вийшли: Богдан Стронціцький, Володимир Уштан, Іван Павлюх, Володимир Шеремета, Андрій Сапуга, Володимир Вільчинський, Віталій Шумський, Михайло Гурка, Юрій Кудінов, Андрій Покладок, Олег Гарас, Борис Платонов, Сергій Євглевський, Руслан Домніцак.

Тренери: Володимир Журавчак та Олег Бойчишин.

Під динамівськими кольорами у зустрічі взяли участь: Віталій Рева, Сергій Беженар, Владислав Ващук, Юрій Грицина, Юрій Дмитрулін, Василь Кардаш, Ігор Костюк, Віктор Мороз, Сергій Процюк, Сергій Федоров, Олександр Хацкевич, Максим Шацьких, Іван Яремчук. Також біло-сині футболки одягли сини Андрія Гусіна – Андрій та Іван.

Тренери команди: Андрій Біба та Володимир Мунтян.

Перший м’яч у зустрічі після чудової комбінації забив Андрій Гусін-молодший, а подвоїв перевагу динамівців Ігор Костюк. Проте дуже скоро «Карпати» скоротили відставання у рахунку – стрімку атаку влучним ударом завершив Віталій Шумський. А ще через кілька хвилин рахунок зрівняв Андрій Покладок.

У другому таймі гості своїми моментами скористалися ліпше. Спочатку сильним ударом львів’ян вивів уперед Михайло Гурка. А через кілька хвилин ще один м’яч у порожні ворота забив Юрій Кудінов. Рахунок  4:2 на користь карпатівців.

Нагадаємо. що у національному чемпіонаті львівські “Карпати” лише на 10-му місці, а київське “Динамо” –  на 2-му.  Завтра “Карпати” зіграють у Полтаві з “Ворсклою”.