Ветеранський бізнес на Львівщині розгортатимуть учасники проєкту «єРобота»

logo


15 Листопада 2023, 15:17

«єРобота» 146

«єРобота»

За результатами 19 хвилі проєкту «єРобота» ще два учасники програми «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» із
Львівщини отримають 750 тисяч гривень для відкриття або розвитку бізнесу та створять 4 робочих місця. 

Про це повідомили в Львівському обласному центрі зайнятості.

Таке право виборов учасник бойових дій із Червонограда і дружина військовослужбовця зі Львова.

«Загалом станом на 15
листопада поточного року ветеранський бізнес у нашій області розвиватимуть 23 заявники, бізнес-плани котрих розглядала комісія Львівського ОЦЗ. Загальна сума грантових коштів становить 8,7 мільйонів гривень. Їх отримають 14 учасників бойових дій і 9 членів сім’ї ветеранів, котрі створять 40 робочих місць», – повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

За його словами, серед грантоотримувачів – 4 підприємці-початківці.
Завдяки участі у програмі вони закуплять обладнання для відкриття на Яворівщині пересувного закладу швидкого харчування, а у Львові – стоматологічної клініки, відпочинкового комплексу, а також автопарку, що буде діяти на платформі таксі Uklon.

Решта учасників урядової програми використають грант для масштабування вже заснованого бізнесу у сфері торгівлі, громадського харчування, фітнесу та спорту, медицини, косметології, виробництва текстилю, ремонту
сучасних гаджетів тощо.

Максимальний розмір гранту – 1 мільйон гривень – у нашій області отримає підприємець-ветеран з трирічним досвідом ведення бізнесової діяльності, котрий створить 4 робочих місця, 2 з яких займуть його побратими. На рахунки 9 заявників надійдуть кошти у розмірі до 500 тисяч гривень, а 13 – до 250 тисяч гривень.