Ветерани та ветеранки можуть отримати 300 тисяч для відкриття власної справи: що для цього потрібно

logo


Можливості

Google продовжив підтримку українських стартапів на суму від $100 тисяч

Опубліковано

40хв. тому

30.05.2024

Google продовжив підтримку українських стартапів на суму від 100 до 350 тисяч доларів. Серед умов участі: стартап зареєстрований в Україні (щонайменше одна юридична особа); є мінімально життєздатний продукт (MVP); підтверджено бізнес-ефективність.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

“Стартував 2-й етап Фонду підтримки Google для стартапів в Україні: відібрані компанії також отримають менторську допомогу від Google та кредити Google Cloud до 350 тисяч доларів. Мета — допомога українцям увідновленні економіки та бізнесу”, – ідеться у повідомленні.

Переможців оголосять поетапно у 2024–2025 роках.

Читайте також: Від початку року на Київщині з’явилося майже 9 тисяч проєктів нових бізнесів

“Кошти можна використати на розвиток,відновлення бізнесу після війни або створення основного продукту. Перевагу нададуть проєктам, що використовують ШІ для розв’язання соціальних проблем”, – зазначили в МОН.

Реєстрація триває до 5 червня за посиланням.

Нагадаємо, американська компаніяшукає фахівців, які знімуть документальний фільм про психічне здоров’я.

Фото: Google

Можливості

Американська компанія шукає фахівців, які знімуть документальний фільм про психічнездоров’я

Опубліковано

23 години тому

29.05.2024

Американська компанія “РАТН” оголошує конкурс на відбір надавача послуг зі створення документального фільму про психічне здоров’я. В рамках Проєкту передбачається закупівля послуг з виробництва інформаційного продукту (документального фільму), який міститиме сюжети, що сприятимуть зменшенню стигми по відношенню до отримання послуг з психічного здоров’я для загального населення.

Про цеповідомляє “Гурт”.

За результатами тендеру буде відібрано компанію або організацію, яка отримає право на укладення договору на надання послуг.

До розгляду будуть прийматися лише ті пропозиції, які відповідатимуть усім вимогам, вказаним в тендерній документації.

Пропозиція у встановленому форматі, а такождодаткова інформація мають надсилатися на електронну адресу oivanova@path.org (у темі листа потрібно зазначити «Створення документального фільму з питань психічного здоров’я»).

Читайте також: Кав’ярні та стрітфуди: на Донеччиністає більше грантів на створення власного бізнесу

Кінцевим терміном для отримання пропозицій організатором встановлюється 10 червня 2024 року 18 год 00 хв за місцевим часом. Пропозиції, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються.

Кандидата – переможця конкурсу буде обрано на засіданні комісії, яке, як очікується, відбудеться не пізніше 14 червня 2024 року. Оприлюдненняінформації щодо переможця відбудеться протягом 5 (п’яти) робочих днів після офіційного затвердження конкурсною комісією.

Більше інформації за посиланням.

Нагадаємо, 4,1 тисячі переможців отримають мікрогрантів на ₴1 мільярд.

Фото: З відкритих джерел

Можливості

«Власна справа»: 4,1 тисячі переможців отримають мікрогрантів на ₴1 мільярд

Опубліковано

1 день тому

29.05.2024

З початку року за програмою “Власна справа” її переможцями вже стали 4,1 тисячі українців, які отримають ₴1 мільярд на започаткування або розвиток свого бізнесу. Загалом від старту програми у липні2022 року переможцями стали вже 17 тисяч українців, у бізнес яких держава інвестує ₴4 мільярди. 

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

“₴1 мільярд мікрогрантів від держави отримають на старт або розвиток бізнесу цьогорічні переможці програми “Власна справа”. Їх вже понад 4 тисячі. 80% з них – підприємці, які взяли грант на розвиток та масштабування свого бізнесу, 20% – люди, що починають власну справу за підтримки держави у вигляді мікрогранту”, – зазначила заступниця міністра економіки Тетяна Бережна.

Половину коштів грантоотримувачі вжеповернули, сплативши до бюджету ₴2 мільярдів податків та зборів. Окрім того, під час реалізації своїх бізнес-проєктів вони створять 37 тисяч робочих місць.

Серед отримувачів мікрогрантів дев’ятої хвилі 56% жінок, 32% чоловіків та 12% юридичних осіб. Понад 70% з них мають вищу освіту.

Читайте також:Представники малого та середнього бізнесу можуть отримати 20 000 доларів США від Mercy Corps: як взяти участь

Найбільше грантоотримувачів із Львівської області (64 особи), Рівненської області (28 осіб), Житомирської області (26 осіб), Івано-Франківської області (25 осіб) та міста Києва (26 осіб).Переважна більшість грантоотримувачів планують витратити кошти мікрогранту на придбання обладнання, необхідного для ведення бізнесу.

Найпопулярнішими сферами, в яких працюватимуть переможці дев’ятої хвилі, є: оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів – 156 осіб, тимчасове розміщування й організація харчування – 53 особи та переробна промисловість – 52 особи.

За грантовою програмою «Власна справа» українціможуть отримати мікрогрант від ₴50 до ₴250 тисяч. Кошти можна витратити на придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення. Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності. Обов’язковою умовою надання коштів є створення 1-2 робочих місць залежно від суми гранту.

Нагадаємо, на Донеччиністає більше грантів на створення власного бізнесу.

Фото: Мінекономіки