Від народного до рок-хітів: в аеропорту Львова для пасажирів влаштували музичне дійство (Відео)

logo


Львів аеропорт, святкування
Львів аеропорт, святкування

5 канал

Львів

04.05.2018 22:49

Організували все музиканти духового оркестру “Львівські фанфари” спільно з дитячим хором

За темою

>
Від “Щедрика” до “Let it snow”: в аеропорту “Бориспіль” влаштували святковий концерт

У Львові офіційно розпочалися святкування чергової річниці – Дня народження міста. Цього разу йому виповнюється 762 роки.

У міжнародному аеропорту імені Данили Галицького духовий оркестр “Львівські фанфари” разом із мажоретками – помічницями барабанщиків – влаштували концерт. Дійство відбувалося просто у приміщенні терміналу.

Це вже традиційна акція для музикантів. Щоправда, цього року у ній взяла участь рекордна кількість учасників – понад сотню. До музикантів долучився і дитячий хор.

“Це є перший захід святкування Дня міста Львова. З цього все починається. Якщо аеропорт – це ворота до Львова, відповідно, тому ми так гостинно зустрічаємо гостей нашого міста”, – пояснює керівник духового оркестру Андріан Леськів.

У центрі зали артисти зустрічали гостей міста як українськими композиціями, так і світовими рок-хітами. Виконали і пісню про Львів. Концерт тривав близько півгодини. Час обрали спеціально, щоб охопити якомога більше рейсів.

“Ніколи не бачила, щоб так зустрічали в аеропорту і так проводжали. Це прекрасно, місто чудове! Я щаслива, що тут опинилася. Дякую Львову!” – ділиться враженнями пасажир аеропорту.

Відео за темою